Каде можам да се тестирам ?

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Neznamzastoda, 17 април 2017.

 1. Neznamzastoda

  Neznamzastoda

  Член од:
  17 април 2017
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Каде можам да се тестирам за сексуално преносливи болести ( за бактериски спб како гонореја и кламидија во овој случај ), и колку би коштало ?

  Фала однапред
   
 2. Amateur

  Amateur

  Член од:
  10 февруари 2010
  Мислења:
  519
  Допаѓања:
  141
  Земи си упат од матичен и правец http://www.infektivnaklinika.mk/
   
 3. a9mkd

  a9mkd Грешка на природата

  Член од:
  14 јуни 2015
  Мислења:
  429
  Допаѓања:
  246
  На Tongue Twister и Amateur им се допаѓа ова.
 4. chef_cook

  chef_cook

  Член од:
  25 октомври 2011
  Мислења:
  588
  Допаѓања:
  571
  Џабе и кампањи и реклами,џабе.Пак се лупаат без кондоми,па кукаат потоа. Ах бреее
   
  На bogev4eboy, Dallas Mavericks, Сладоледџија и уште 2 други им се допаѓа ова.
 5. Dallas Mavericks

  Dallas Mavericks

  Член од:
  5 јуни 2015
  Мислења:
  682
  Допаѓања:
  445

  Фирерот сака зголемување на населението.

  А и има многу шизици наоколу, што е шизик без ризик.
   

Сподели преку: