Каде можам да најдам девојќи за една вечер а да не си тие позади МТВ?

Член од
10 ноември 2020
Мислења
1
Поени од реакции
1
Za mtv site znaat, porano imashe i vo A2 no sega ima pomalku, vo Imperator isto ima ama bas tesko da najdes nekoja dobra.Vo Laki Hotel sum proagal nekolku pati i moze tamu da se najde nekoja.U Struga ima vo hotel Beograd, i vo Ohrid imam slusnato deka ima.Vo Tetovo porano imashe i bugarki, ama sega u Tetovo tesko da se najde nesto.Imam nekolku broevi od devojki pa ako ako sakate moze da vi gi dadam pisite.

Во Струга ги има надвор покрај хотелот Београд, а во Охрид во куќа наспроти поранешниот локал Наполеон...

private message please ? :)
 
Член од
16 февруари 2021
Мислења
2
Поени од реакции
4
Во Лаки хотел дали се најдува нешто добро?

Дечки кажувавте ваму таму има, а во Хотел Лаки не кажавте дали бил некој и како поминал?

ПС
Од Лила врска за контакт некој да не има?
 
Член од
2 декември 2020
Мислења
42
Поени од реакции
28
Дечки кажувавте ваму таму има, а во Хотел Лаки не кажавте дали бил некој и како поминал?

ПС
Од Лила врска за контакт некој да не има?
Kakov hotel laki, tamu edinstveno ako odat babicki da se cepaat, imase eden period pred nekolku meseci vo hotel kalabria odea edni zeni da se klecat od stip I od kozle, edna od tie bese Aleksandra Karanfilovska.
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
2.574
Поени од реакции
2.134
50 годишната Дита од Куманово. Многу ја имаат поминато... Не само во Куманово, а и летниот период се работи во Извиднички центар Охрид во камп приколките...
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
9.811
Поени од реакции
3.552
50 годишната Дита од Куманово. Многу ја имаат поминато... Не само во Куманово, а и летниот период се работи во Извиднички центар Охрид во камп приколките...
А ти ја помина ли!?
Извини, но воопшто не ми се допаѓа кога се осмелуваат јавно да пишат име на некоја жена, години и град на живеење.
Пиши ги барем имињата и на сите тие што ја поминале.

Ебате машките што на јавен форум бараат женски за една ноќ:facepalm:
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
9.460
Поени од реакции
11.486
А ти ја помина ли!?
Извини, но воопшто не ми се допаѓа кога се осмелуваат јавно да пишат име на некоја жена, години и град на живеење.
Пиши ги барем имињата и на сите тие што ја поминале.

Ебате машките што на јавен форум бараат женски за една ноќ:facepalm:
Па кј да бараат?
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
369
Поени од реакции
480
А ти ја помина ли!?
Извини, но воопшто не ми се допаѓа кога се осмелуваат јавно да пишат име на некоја жена, години и град на живеење.
Пиши ги барем имињата и на сите тие што ја поминале.

Ебате машките што на јавен форум бараат женски за една ноќ:facepalm:
so ima veza rabotat si toa i e rabota na tie zeni. dajte i kontakt od taa aleksandra karanfilovska za sekoj slucaj :angel:
 
Член од
5 март 2021
Мислења
7
Поени од реакции
8
Aleksandra Karanfilovska e od Kozle, porano se klecashe kako luda, i vo Motel Villa go ima pominato lubovniot moment nekolku pati...I Tatijana Sazdova se kleca kako luda, prava milfica e.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom