Каде можам да најдам девојќи за една вечер а да не си тие позади МТВ?

Член од
5 септември 2012
Мислења
117
Поени од реакции
21
Stvarno covek da ne moze da se iznacudi, da ne moze da se najde nisto po oglasive osven 3-4 travestitki (kojznae od kade samo ispadnaa) i ako imas srekja edna do dve da najdes ali toa mnogu retko.
I bas me interesirase i barav po tie escort sajtovite i eve konkretno za
Escort Skopje | City of Love
ima nekolku broevi ostaveno, bas me interesirase i vrtev ali nikoj ne se javuva ili e isklucen telefonot ili pak ne postoi brojot (vrtev nekolku dena)...slicno e i so drugite eskort sajtovi...

Ostanuva samo preku covek da dobies broj ama poshto jas ne poznavam takov, eve ako ima nekoj da znae kaj da se najde drolja ili ima kontakti od niv neka mi pise.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
22.893
Поени од реакции
34.485
Во денешно време кога на социјални мрежи ги има еден куп и по дискотеки се даваат за пијачка и пак да не можеш да најдеш нешто, тогаш треба да си ептен.

Со такво давање броеви еден лик ми има кажувано дека му дале број и се јавил на една и се договориле пред некоја трафика да се чекаат и да помине и ја земе.
Поминал со колата и кога видел дека ја познава и е жена на негов пријател, еден круг околу неа и назад. :pos:
Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
10.639
Поени од реакции
10.769
Во денешно време кога на социјални мрежи ги има еден куп и по дискотеки се даваат за пијачка и пак да не можеш да најдеш нешто, тогаш треба да си ептен.

Со такво давање броеви еден лик ми има кажувано дека му дале број и се јавил на една и се договориле пред некоја трафика да се чекаат и да помине и ја земе.
Поминал со колата и кога видел дека ја познава и е жена на негов пријател, еден круг околу неа и назад. :pos:
Sent from my Mi A1 using Tapatalk
дели совет типче што цел ден е под женска штикла :pos:
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
2.032
Поени од реакции
1.454
Во Струга ги има надвор покрај хотелот Београд, а во Охрид во куќа наспроти поранешниот локал Наполеон...
 
Член од
3 август 2019
Мислења
43
Поени од реакции
47
Би ти вратила чоечки ама не можам така со чоек кој решава да ми пиши лп дека живеел АуШтраЉа и дека издржвал поќе од 15 минути. Или лажиш, или мал ти е ко мораше да спомниш.
E pa ova se proveruva samo prakticno i na lice mesto, moze da biras mesto i vreme samo nemoj i pari da baras. Nesto si nervozna, da ne se nemas opnato dolgo vreme ili pa ti kasni ciklusot?:):)
 
Член од
5 септември 2012
Мислења
117
Поени од реакции
21
Во денешно време кога на социјални мрежи ги има еден куп и по дискотеки се даваат за пијачка и пак да не можеш да најдеш нешто, тогаш треба да си ептен.

Со такво давање броеви еден лик ми има кажувано дека му дале број и се јавил на една и се договориле пред некоја трафика да се чекаат и да помине и ја земе.
Поминал со колата и кога видел дека ја познава и е жена на негов пријател, еден круг околу неа и назад. :pos:
Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Druze ne se raboti za toa dali si epten ili ne si, ednostavno nekogas nekes da se zamaras ni po socijalni mrezi ni po diskoteki pa da mislis dali ke bide ili ne, tuku sakas bas togas da se ispraznis i toa e toa cao prijatno...
Ako znaes nekoj kontakt od drolji pisi mi.
 

EmilijaS

Cat lady
Член од
21 јануари 2016
Мислења
220
Поени од реакции
542
E pa ova se proveruva samo prakticno i na lice mesto, moze da biras mesto i vreme samo nemoj i pari da baras. Nesto si nervozna, da ne se nemas opnato dolgo vreme ili pa ti kasni ciklusot?:):)
Не знам брат, јас само не ја осеќам потребата да се фалам за мои сексуални "успеси" од нигде никаде. :LOL:
 
На врв Bottom