Каде можам да најдам девојќи за една вечер а да не си тие позади МТВ?

Член од
3 март 2010
Мислења
646
Поени од реакции
305
Пред неколку денови прочитав дека имало дури и некоја нет страница каде имало огласи од проститутки, се разбира наши од МК :D И проституцијава ли отиде левел ап во државава бе :pos:
зарем не е подобро да научат нешто машките од тоа што го пишев и поарно да заведат некоја од тие уфилманите по кафичи наместо да ги плаќаат оние дрољите зад мтв, што се полни со преносливи болести
 

Нuкола

Ганџамен
Член од
24 мај 2005
Мислења
4.998
Поени од реакции
12.679
А озбилно, од шо мака му се нафрливте на Кољчета? :)
Океј разбирам можда е трол или тепа време камен е надвор нема каде да излези и со кого.. ама сепак, шо е проблемот?

Мене ми е јако имево на темава, жимисфе

* ептен се замарате
 

INDIJANEC123

Женкар, Илуватар
Член од
17 март 2014
Мислења
2.757
Поени од реакции
4.248
Разликата помеѓу машко и женско е што машкото за да опне некоја немора нити да има емоции нити да се поврзе со женското, додека женското мора да се поврзе со машкото и после тоа секако треба да се задоволи. Цаката е во поврзувањето каде што нема равенка или дефиниција. Неможеш ти со иста финта на пијана, трезна, тазе раскината, спонзируша итн итн. Се е искуство си сака да осетиш. Харизмата е број еден. Не сум читал литература никогаш во врскс со заведување, може помага тоа што не сум пробал неможам да тврдам. Едноставно некогаш сум правел мрсни муабети, некогаш квантна физика. Предаторот мора да се адаптира и камуфлира.
 
Член од
5 јуни 2017
Мислења
28
Поени од реакции
7
Дали некој знае каде има во Булгариа бордело и цената како оди?

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
 
Член од
7 март 2009
Мислења
725
Поени од реакции
400
Излези од дома, по кафани, кафиќи, дискотеки итн... Од дома преку компјутер сигурно нема да најдеш некоја што сама ќе ти се пријави да ти седне на курето.
:pos:[DOUBLEPOST=1519309110][/DOUBLEPOST]
Idi na studentska zhurka po domovive i kje kovash seljanka sho ne e od pozadi mtv.
Сељачки ти е одговоров,еве да ти кажам,имам тетка во Дебар Маало живее во елитна куќа на 4 спрата,нејзините деца беа во скопските крем друштва кога беа помлади,сите ја мислат дека е стара скопјанка а таа потекнува од едно село од Источна Македонија кое се наоѓа под една прекрасна планина...Толку за твојата градско-селска логика
п.с.Камењар го знаеш од поранешниот бој-бенд Нови дечки? Епа татко му потекнува од едно напуштено подпланинско село во Источна Македонија а мајка му е од едно радовишко село,така да сега ти е појасно кои се градските фаци во Скопјево
 
Последно уредено:

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.354
Поени од реакции
1.164
Од толку филозофи еден да кажеше не ќе беше лошо.
 
На врв Bottom