Каде можам да најдам девојќи за една вечер а да не си тие позади МТВ?

Член од
18 април 2017
Мислења
3
Поени од реакции
2
Чисто информативно ве прашувам некој ако знае нека каже!
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
11.620
Поени од реакции
17.587
Чисто информативно онака хипотетички.
 

sankerce

прогресиФ
Член од
6 март 2009
Мислења
3.050
Поени од реакции
4.939
ДевојЌи за една вечер, ве молиме јавете се овде.
 

дЏанго

Gunslinger
Член од
21 август 2010
Мислења
348
Поени од реакции
736
Боље испразни тестиси сам, зашо кај нас нема квалитет. Немаш тука црнкињи од Амстердам...
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
4.984
Поени од реакции
2.147
Излези од дома, по кафани, кафиќи, дискотеки итн... Од дома преку компјутер сигурно нема да најдеш некоја што сама ќе ти се пријави да ти седне на курето.
 
На врв Bottom