Каде би можел да уплатам за...

Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Не ве прашав каде би можел да уплатам, туку каде да го поставам тоа прашање. :smir:

П.С. Не морат за Евровизија, можит сега сакам да знам каде би можел во локалните кладилници да уплатам за кој би победил во Britains Got Talent. :smir:
На пример, де зборвам, би сакал само да си знам за другиот пат кога ќе ме интересира.
Чек Дис Аут бате.
Пред да почнете да пишете, "Глупа тема", "Не си го погодил подфорумот за темава" бла, бла, бла. И бла бла бла, и така натаму, овде ми рекоја да го поставам прашањево (ГОРЕ!). Како и да е, не е само едно прашање т.е. не само моето, туку и вашето некое друго "прашање", нормално, во врска со ова тема.

Прво шо ме интересираше беше, каде би можел да уплатам за победник на Евровизија, а го поставив во Тип на денот. Како и да е не смеело таму, бла бла бла. После прашав во темата за прашања до администраторите каде би можел да го напишам моето прашање. Администраторите, тие со брзина на желката, ми одговорија овде да отворам тема.

И така. И сега "прашувајте".
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Пред да почнете да пишете, "Глупа тема", "Не си го погодил подфорумот за темава" бла, бла, бла. И бла бла бла, и така натаму, овде ми рекоја да го поставам прашањево (ГОРЕ!). Како и да е, не е само едно прашање т.е. не само моето, туку и вашето некое друго "прашање", нормално, во врска со ова тема.

Прво шо ме интересираше беше, каде би можел да уплатам за победник на Евровизија, а го поставив во Тип на денот. Како и да е не смеело таму, бла бла бла. После прашав во темата за прашања до администраторите каде би можел да го напишам моето прашање. Администраторите, тие со брзина на желката, ми одговорија овде да отворам тема.

И така. И сега "прашувајте".
Те молам прости ни! :back:
 

back from hell

the number 23
Член од
17 март 2008
Мислења
786
Поени од реакции
7
кај можам да уплатам за најглупа тема???:icon_conf
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.782
Поени од реакции
4.011
Чисто информативно, еворовизија помина:)
Кај нас не сум слушнала да има уплати од таков вид, ама веќе ако има ќе биде во кладилиница..
Која?
Врска неам.
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Има секогаш за победници на Оскар али за Еуровижн не сум приметил. Иначе закон тема. Тоб си.
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
Извини дечко, ова е станицата за петка?
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
534
Овде се уплача за Евросонг ?
 
Член од
20 јануари 2009
Мислења
3.159
Поени од реакции
375
Каде можам да уплатам дека ке вадам кец во кец на екстерните тестови:pos2::pos2::pos2:
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Прво шо ме интересираше беше, каде би можел да уплатам за победник на Евровизија?
Уплати за Евровизија имаш во Депортиво, ама ќе мора да чекаш до следната година.
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Речиси у секоја обложовалница бате ...
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.371
Поени од реакции
21.915
Дај на мене парите јас ќе ти уплата...:vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom