Каде бевте синоќа и дали се одлепивте или нафуравте лошо?:-)

Член од
18 ноември 2013
Мислења
97
Поени од реакции
36
snosti znaci WOW platinum u struumca tipo djo rasturi tolko bese FAMOZNO znaci neznam WOW WOW WOW :tapp:
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
1.852
Поени од реакции
1.382
Владо Јаневски... Сите гледаат од тезгари да скокнат на концерт, он на концерт се труди да изглеа како биртиска беваљка. Фијаско невидено. Малолетнички до 15 со омилена боја - карирана, со лопата... Страшно лошо и дебилно. Стајинг катастрофа. Единствено нешто што ми остаи впечаток беа тие курвичките што котираа дур пееше, во новогодишен аутфит. Се на се 2/10. Поише дремев на тераса него во кркљанацот унутра. Мислеше дека ќе му се палка пубиката и глумеше Игор Џамбазов со некое лошо изрежирано шоу и ниско вокабуларни демек "шеги" .. хаштаг мајкобожјаштокурбарамтука.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.247
Поени од реакции
78.874
Сусаро, си остарел :))))
Енивејз, фала за постов, да знам кај да те најдам кога ќе се вратам на одмор :))

Јас синоќа во кру-бар (на Disney Magic) на прослава на независноста на Индонезија. Не беше лошо, интересен народ тоа индонезијците, весело, весело. Плус колегата Рама частеше пијачки цела вечер :)
Индонезијци не постојат.
 
C

cige

Гостин
У наџак со другар. Саде ќејфови. Загорен астал,таман софра, кратки панталончиња ѕиркаат од јас и ти, сето тоа пропратено со муабет за државните непријатели.
Одвратни ми се Наџак, големата салата ти ја наплаќа по особа, без разлика колку души сте ставаат иста количина зеленчук
 

Kajgana Shop

На врв Bottom