Кабелските телевизии

Jimmy

Организатор
Член од
26 мај 2006
Мислења
927
Поени од реакции
312
Кажете за програмите на кабелските телевизии,кои програми ви се омилени,кои сакате да ги има а кои не.
Еве јас лично можам да кажам дека сакам да се врати HRT2!!!!! :je:
 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
Јас можам да кажам само дека од шеесетина програми, ништо нема за гледање.
 

Jimmy

Организатор
Член од
26 мај 2006
Мислења
927
Поени од реакции
312
Истото можам и јас да го кажам,сум на Моби од Битола (исто ти се фаќа со Телекабел,истиот газда е) така да имам 60 тв програми ама катастрофа,еве сега ја исклучија VH-1 и ја ставија Viva. Немам ништо против Viva,супер е само зошто мора да се исклучи некоја програма за да се стави друга. Еве сега ги потеков за да ја стават Спорт4 (пошто ги има на сателит) и ич рецка не маваат. :pishtoldz
 

Go2bed

Vasilij Zajcev
Член од
2 март 2005
Мислења
972
Поени од реакции
13
ЗОРА- катастрофа.......10 дена не можам да ги добијам на телефон.....ја тргнаа bbc,ставија 4 албански......BK не е синхронизирана...ужас.....еднаш кога успеав да добијам таа ми спушти телефон зашто сум се дрзнал да се јавам да се жалам....
 

Marata

kinky
Член од
9 мај 2006
Мислења
473
Поени од реакции
3
Paaaa od 60 kanali gledam samo VH1, club(hi hi zenska televizija), MTV, Cartoon Network i Nova, se ostanato e katastrofa...a baska kasnam so plakanje min 6 meseci...
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Речиси и да не гледам телевизија а ако гледам... Па... Зависи од расположение али најчесто Animal Planet или некој домаќински филм на Hallmark (се надевам добро напишав) ако фатам...
 
Член од
20 декември 2005
Мислења
876
Поени од реакции
1
definitivno samo Play TV, MTV, Vh1, MCM ednas u mesecot Super Movies taka ako ima dobar film...i po nekad makedonskive drugo se e tapa ...
 

VORTEX

Кафански човек
Член од
10 мај 2006
Мислења
673
Поени од реакции
1
ja gleam mtv vh 1 discovery i XXL(dodeka imase)
 

Jimmy

Организатор
Член од
26 мај 2006
Мислења
927
Поени од реакции
312
filip_sk напиша:
definitivno samo Play TV, MTV, Vh1, MCM ednas u mesecot Super Movies taka ako ima dobar film...i po nekad makedonskive drugo se e tapa ...

Play TV? Супер тв ама мислам дека ја нема повеќе на сат. т.е. веќе некој месец е тргната од кабелска. :pop:
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Play TV,MTV,Cartoon Network

тие ги гледам највеќе и чат пат HRT1 ради емисии и филмови и поретко некоја друга
 

Буковец

www.KETERING.com.mk
Член од
3 јули 2005
Мислења
996
Поени од реакции
15
Discovery, Animal planet, И филмови и музика (MCM, MTV)
П.С. Ова коа сум у Скопје, летно време.
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
Zadovolna sum od kabelskata televizija vo Strumica-Kabelnet!Ima nekoi programi kako HTV i Discovery,Animal Planet i sl koi izobiluvaat so interesni sodrzini!Jas mnogu retko sedam pred televizor,megutoa koga i da sednam sekogas ima neso interesno!
 

BONDEK

ТHE DEVIL
Член од
18 април 2006
Мислења
751
Поени од реакции
30
најдобра програма беше HRT-2 но веќе не ја даваат затоа што се сељачишта глупи.
 

Worf

Leader of the High Council
Член од
1 мај 2006
Мислења
412
Поени од реакции
3
Discovery, Animal Planet, National Geographic, VH1, Телма кога има Star Trek and that's about it!
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
у глобала добри телевизии има, ама тоа ловечката програма, па ера, амазон, алсат, па грчката, француската тоа све за у ѓубре
 

Kajgana Shop

На врв Bottom