КХЛ сезона 2014/2015

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
Овие СКА ако не тепаат сега мамицата мамина да им ја ебам. И пишман сум како не стигнав на време за Магнитогорск 1 и 5+ па немаше овие да ги пишам изгледа (n)[DOUBLEPOST=1413220898][/DOUBLEPOST]
Значи да беше против некој тим со јака одбрана и голамни да речиме Сибир,ЦСКА итн али брате против Новокузњецк па можеби најслаб тим во КХЛ се пола од бодовите освоени до сега им се со нив
Али затоа утре Амур ке го лапнат и за нив :D мислам ке им се испразнат нив утре затоа Соботка + 1,85 ке пробаме уште рано рано во 12 сатот да не освежит само ке видиме какво освежување :D
И бидна (y)
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
Не бе овие Авангард дефинитивно се неспособни. (n):tapp:
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.909
Поени од реакции
9.507
Овие ЦСКА кој лесен распоред го имаат до сега и тие не се свесни затоа и газат се пред себе
Не бе овие Авангард дефинитивно се неспособни. (n):tapp:
Неспособни се мада ова не се играше Сибир се квалитетен тим

Мене ми тргна со играчи индивидуален тотал многу често прават асистенции доста играчи особено со тимови со слаби одбрани коа ке се најдат а и солидни коеф имаат 1,70 и нагоре
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
(y) И ЦСКА газат не е само Радулов :coffee:
Ај на Локомотив ваљда конечно ќе им тргни :нинџ:[DOUBLEPOST=1413307215][/DOUBLEPOST]
Овие ЦСКА кој лесен распоред го имаат до сега и тие не се свесни затоа и газат се пред себе

Неспособни се мада ова не се играше Сибир се квалитетен тим

Мене ми тргна со играчи индивидуален тотал многу често прават асистенции доста играчи особено со тимови со слаби одбрани коа ке се најдат а и солидни коеф имаат 1,70 и нагоре
Битно испогазија се досега. Натака ќе видиме ама ќе бидат 1 или 2 на Запад.
Се коцкав на Авангард ама тоа е.
Дај кажи кај има за индивидуални да се пробаме и таму :sneaky:
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.909
Поени од реакции
9.507
(y) И ЦСКА газат не е само Радулов :coffee:
Ај на Локомотив ваљда конечно ќе им тргни :нинџ:[DOUBLEPOST=1413307215][/DOUBLEPOST]
Битно испогазија се досега. Натака ќе видиме ама ќе бидат 1 или 2 на Запад.
Се коцкав на Авангард ама тоа е.
Дај кажи кај има за индивидуални да се пробаме и таму :sneaky:
Бетсити има

Инаку сега Четврток СКА -ЦСКА :vozbud: несмеам да ја испуштам оваа да ја гледам само шо неможам да се искоцкам на неа мизерен коеф има
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
Бетсити има

Инаку сега Четврток СКА -ЦСКА :vozbud: несмеам да ја испуштам оваа да ја гледам само шо неможам да се искоцкам на неа мизерен коеф има
Колку даваат за 1? Инаку ако има пренос ќе гледам, а ако нема не гледам. :unsure:
 

ADP

Член од
5 јули 2012
Мислења
3.495
Поени од реакции
2.304
Golema pobeda na CSKA deneska protiv SKA Petersburg 5-3 na domasen teren!

Isto taka i AVANGARD OMSK so odlicna pobeda na gosti kaj Magnitogorsk 0-4. Mojot OMSK za sampion..:pipi::icon_mrgr:
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.909
Поени од реакции
9.507
Golema pobeda na CSKA deneska protiv SKA Petersburg 5-3 na domasen teren!

Isto taka i AVANGARD OMSK so odlicna pobeda na gosti kaj Magnitogorsk 0-4. Mojot OMSK za sampion..:pipi::icon_mrgr:
Очекувана победа на ЦСКА затоа шо СКА беше со третиот голман на голот а го отпуштија и Салак(кои идиоти со потегов ке испаднат) мегутоа во план е да се ангажира Ежов од Лада на голот па да видиме баш што ке направат во наредниве денови
 

Kajgana Shop

На врв Bottom