КАКО ДА МУ ПОМОГНЕМЕ?! :(

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
Дете тебе твоите дома да не не ти даваа да гледаш телевизија до 17 години а?Па првото нешто што го виде од музика на телевизија беше лејди гага и одеднаш ти стана најдобра во светот?
Ever heard aboat Madona maybe? Ај не мора Мадона ама има многу голем избор а ти покрај сите тие пејачки најде ГАГА да ја слушаш?Па што има добро во гага бе човече?Ти дефинитивно немаш никогаш слушнато нешто добро од музика во животот, не си ти крив.АМа прашај, побарај совет па слушни и спореди.
Hmmmmm let me see... Mabye ABBA??? или може не слушнал за аба :) нема врска
него темава...

абе зарем стварно мислите дека има некој кој би можел да му помогне ил некоја шо и да е.. не постои ни физички ни психички начин да му се помогне на овој.. или оваа шо и да е ...
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Нема што да се помага, премногу внимание му се обрнува. Не му отворајте теми зашто му прија. За Бокица и негативен публицитет е одличен публицитет така што секој пост овде вклучувајќи го и мојов само му помага не му одмага.
П.С Лејди Гага најдобра пејачка. Аман бе...!
 

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.411
Поени од реакции
2.518
Нема помош за овој шутрак
 
S

StormRage

Гостин
Има помош:
rpg1.JPG
Airsoft_spring_shotgun_chrome_style.jpg
и второво има некакви шанси ама првото би го искористил :)
 
Г

Господ

Гостин
Не прајте добро ако го убиете
Еве ја цаката
lunatic.jpg

Комбинирано со голема доза
tranquilizers.jpg
И повремени
inshk1ss.jpg
 
S

Sheldon Cooper

Гостин
Дете тебе твоите дома да не не ти даваа да гледаш телевизија до 17 години а?Па првото нешто што го виде од музика на телевизија беше лејди гага и одеднаш ти стана најдобра во светот?
Ever heard aboat Madona maybe? Ај не мора Мадона ама има многу голем избор а ти покрај сите тие пејачки најде ГАГА да ја слушаш?Па што има добро во гага бе човече?Ти дефинитивно немаш никогаш слушнато нешто добро од музика во животот, не си ти крив.АМа прашај, побарај совет па слушни и спореди.
Jа имам слушано и Мадона, не ми се свиѓа неjзината музика (како што кажав секоj си има различен вкус). А телевизиjа гледам од кога сум роден :)
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.797
Попрскајте го со босилек.
 

Кралот Марко

Не прилепчанецот, ами Јас
Член од
6 ноември 2008
Мислења
3.969
Поени од реакции
278
Да му го пресечеме... и така се срами од него и го крие...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom