И Мобимак пушти срце!!!

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
fakt si e fakt, porakite od 11 juli so gi prativ uste ne se stignati, sending mi pisuva
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Јас вчера прв пат пробав да пратам пораки. Се изнапишував, можеби 6-7 пратив од кои само една не стигна. Веднаш ми стигнуваше повратно дека се стигнати пораките, немав никаков проблем.
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
vo sekoj slucaj zaebi, mene vi kazav deka od 11 ne se stignati, a ne pak novive
 
Член од
21 јуни 2006
Мислења
12
Поени од реакции
1
CuCeNcE напиша:
А која е таа твоја компанија??
Mojata kompanija e tarifen model na Mobimak. Za povekje informacii obrati se na operator i kje ti objasnat se.

P.S. Im pisav jas mail za seriozno da go razgledaat problemot. Se nadevam vlijaela mojata poraka :):):)
 
Член од
21 јуни 2006
Мислења
12
Поени од реакции
1
Бизнис пакети од МобиМак - најисплатлива опција за твојата компанија!

Доколку си сопственик на бизнис (мал, среден или голем), со бизнис пакетите на МобиМак искористи ги следниве предности:
  • До 100% од вредноста на претплатата користи ја за разговори и СМС пораки во земјата!
  • Зборувај по најповолни тарифи
  • Најниски тарифи за разговорите меѓу вработените во компанијата со услугата „Мојата Компанија„
  • Многу поволни тарифи за интернационални повици почнувајќи од 16 денари за минута разговор
  • Одреден број бесплатни мултимедијални пораки (MMS) и бесплатно месечно користење на интернет преку GPRS, за секоја СИМ картичка
  • Скалест попуст, со кој значително се намалуваат основните тарифи*
Најевтина и најефикасна комуникација за твојот бизнис со најмногу предности
За сите дополнителни информации обрати се во кое било продажно место на МобиMак.
 
Член од
9 јули 2017
Мислења
380
Поени од реакции
80
Со новите тарифни модели за прв пат во Македонијанеискористениот интернет ќе може да се префрли во наредниот месец. Покрајнеограничената комуникација кон домашните мрежи, корисниците добиваат и бесплатни минути кон меѓународни мрежи.

Доколку се искомбинираат кои било три Smart тарифи на една сметка може да се добие попуст од 20 % на месечната претплата.

Со Smart тарифите корисниците можат да го одберат и омилениот Samsung смартфон по супер цена и да уживаат во неограничена комуникација на најдобрата мобилна мрежа во Македонија.
 
Член од
25 јули 2016
Мислења
1.084
Поени од реакции
950
де бре кај ја најди темава овде да пишуваш 11 години стара тема
 

Kajgana Shop

На врв Bottom