Исчезнати лица

Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.635
Поени од реакции
38.810
Mene drugo mi se motka vo glava..Tie go nosat ziv do aracinovo mozebi go odnele da mu izvadat nekoi organi.I otkako ekipata si ja zavrsilaa rabotata tie se vratile i go zele teloto za da go skrinat.Sekakvi luge ima ama takvoo ubistvo toku mladi ako mozam da kazam za niv deka se luge mislam deka e za golema suma na pari.Tia sami dvajca ne mozat da skrijat telo i kola za edna vecer..ovde e umesana golema mafija
pisi vo pogolem fond, negledame dobro
 
Член од
4 јуни 2019
Мислења
3
Поени од реакции
1
Nie makedoncite mora da najdeme nekoja zabeleska.So e bitna goleminata na bukvite.Toj font mi dojde priraka toj go staviv.I vednas nekoj reagira.Prv pat spodeluvam mislenje na forumot a najverojatno ke bide i posleden.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.544
Поени од реакции
21.492
Nie makedoncite mora da najdeme nekoja zabeleska.So e bitna goleminata na bukvite.Toj font mi dojde priraka toj go staviv.I vednas nekoj reagira.Prv pat spodeluvam mislenje na forumot a najverojatno ke bide i posleden.
Седи бе, таман ни тргна муабетот за органите.
Башка имаш исто име како осомничената.
КОИНЦИДЕНЦИЈА???
Хмм...
 

sleekmakeup

Queen of the South
Член од
14 ноември 2014
Мислења
116
Поени од реакции
38
Nie makedoncite mora da najdeme nekoja zabeleska.So e bitna goleminata na bukvite.Toj font mi dojde priraka toj go staviv.I vednas nekoj reagira.Prv pat spodeluvam mislenje na forumot a najverojatno ke bide i posleden.
Оставај празно место после точката. :свиркам:
 
Член од
3 октомври 2018
Мислења
36
Поени од реакции
38
Nie makedoncite mora da najdeme nekoja zabeleska.So e bitna goleminata na bukvite.Toj font mi dojde priraka toj go staviv.I vednas nekoj reagira.Prv pat spodeluvam mislenje na forumot a najverojatno ke bide i posleden.
Има тип на Форумџија кој е еклатантен пример за џган-човек полн со его и суета. Колку помалку си ги земаш при срце мислењата на ваквиот тип на форумџија - толку поубаво за тебе.
И да, не е битен фонтот.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
Иначе прашав у КАМ у Карпош 4, таа била :D
Му викам на касиерот:
- Извини, да не работеше тука едно младо девојче Ангела со црвена коса пред година-две?
Он:
- Пааа, да... имаше...
Му викам:
- Знаеш зошто прашувам така?
Он почнува да се смее:
- Да, да... знам...
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
Хах
Иронијата е голема. Вчера, после сообраќајката на обиколница и загинувањето на полицаецот, синдикатот на свињите бара систем со камери да ги лови лудаците и да им праќа казни по дома, демек да не се стаале у опасност.
Камерите што све имаат фатено, па е избришано или преќутено - не знае ни сам господ веројатно.
На еден пријател некоја пијана будала му ја уништи колата, предизвика сообраќајка со коли во движење, паркирани коли и луѓе на тротоар. Со месеци се бореа да ги добијат снимките затоа што смрдлето бил нечиј син, а го фатиле камерите на сите можни раскрсници. Тоа шупакот урко ги увезе камерите у тендер од милиони евра, ги сјеба раскрсницине со оние стубови за да добиеме тотално нефункционален систем кој можеше да реши многу случаи и многу повеќе луѓе да си одговораат за постапките.
 
Член од
3 октомври 2018
Мислења
36
Поени од реакции
38
Хах
Иронијата е голема. Вчера, после сообраќајката на обиколница и загинувањето на полицаецот, синдикатот на свињите бара систем со камери да ги лови лудаците и да им праќа казни по дома, демек да не се стаале у опасност.
Камерите што све имаат фатено, па е избришано или преќутено - не знае ни сам господ веројатно.
На еден пријател некоја пијана будала му ја уништи колата, предизвика сообраќајка со коли во движење, паркирани коли и луѓе на тротоар. Со месеци се бореа да ги добијат снимките затоа што смрдлето бил нечиј син, а го фатиле камерите на сите можни раскрсници. Тоа шупакот урко ги увезе камерите у тендер од милиони евра, ги сјеба раскрсницине со оние стубови за да добиеме тотално нефункционален систем кој можеше да реши многу случаи и многу повеќе луѓе да си одговораат за постапките.
Тоа со системот за камерите и казните по дома беше пред дешавката на обиколница, како предлог даден од Спасовски после сообраќајката кај Драчево.
Плус, ако си огорчен од полицијата, не ти дава за право да ги генерализираш и ставаш во ист кош сите вработени во МВР, зашто таму верувај работат океј луѓе и се далеку од свињи.
 

BloodyJesus

патенирана чепкалка
Член од
15 февруари 2012
Мислења
1.205
Поени од реакции
1.238
Иначе прашав у КАМ у Карпош 4, таа била :D
Му викам на касиерот:
- Извини, да не работеше тука едно младо девојче Ангела со црвена коса пред година-две?
Он:
- Пааа, да... имаше...
Му викам:
- Знаеш зошто прашувам така?
Он почнува да се смее:
- Да, да... знам...
Auf mnogu jako info. Kako si opital cisto balkanska radoznalost pa uste shmek muabeti nasmevki.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom