Исчезнати лица

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.762
Поени од реакции
9.340
Ајде да видиме која е причината што Љупчо Палевски не е се уште екстрадиран. Постои некоја причина или ќе треба да се измисли од сегашнава "власт"? Времето ќе покаже...
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.613
Поени од реакции
43.455
според сите весници, немало днк траг од детето на колата. Можда и ова е игра на полицијата ама зошто би била ако се знаат убијците.
I posle se cudat na site teorii na zagovor

Mene me interesira dali tie sto go ubija eden od brakata na osomnicenite ke odgovaraat, klucen svedok vo slucaj ubien vo policiska stanica poradi tepanje. Uste edna stvar koja normalno, pali vatra kaj onie sto miluvaat da teraat so teorii na zagovor.

Kako mozea da si dozvolat da ubijat klucen svedok, osven ako znael nesto sto ne smee posirokata javnost da go doznae, realno ima osnova covek i na toa da pomisli kako i da ja vrtime.

I pak, prv pat da se najdat site osomniceni, involvirani, a da ne uspeat da izvlecat info od niv kade e teloto, u globala od uvek sum gi mrzel tie sto pod difolt baraat zagovor za sve, ama konkretno za ovoj slucaj fantasticna pomos i bust imaa od nadleznite u Srbija.
 
Член од
13 април 2021
Мислења
3.267
Поени од реакции
10.944
Како времето поминува се повеќе верувам дека овие двајцата осомничени немаат ништо со убиството на Данка. Многу ми е чудно што телото сеуште не е пронајдено и нема никаква трага што укажува на тоа што се случило.
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.643
Поени од реакции
20.655
@cholismo
Тај баба што ти беше морбидна,језива и страшна,умрела.Такој да не се плаши више,моеш како бебенце да спиеш ск.

Или можда у спање ке те прогања.
:icon_mrgr:
 
Член од
13 април 2021
Мислења
3.267
Поени од реакции
10.944
Сега прочитав некаде иначе дека Палчо треба да биде вратен денес.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.719
Поени од реакции
17.525
@cholismo
Тај баба што ти беше морбидна,језива и страшна,умрела.Такој да не се плаши више,моеш како бебенце да спиеш ск.

Или можда у спање ке те прогања.
:icon_mrgr:
Таа шо тврдеше дека сонојте му се невини и мајката ја продала Данка, туф 20240514_214758.jpg
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
14.190
Поени од реакции
35.162
ПАЛЕВСКИ Е ДОНЕСЕН ВО МАКЕДОНИЈА

Првоосомничениот за двојното убиство на Вања Ѓорчевска и Панче Жежовски, Љупчо Палевски Палчо стапна на македонско тло. Во моментов се транспортира од скопскиот аеродром до истражниот затвор Шутка. Таму се спроведуваат посебни мерки поради неговото враќање во Македонија.

Во затворот во Шуто Оризари пристигнати се специјални единици, а сите затвореници се под клуч.

Извор: Фактор
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.719
Поени од реакции
17.525
ПАЛЕВСКИ Е ДОНЕСЕН ВО МАКЕДОНИЈА

Првоосомничениот за двојното убиство на Вања Ѓорчевска и Панче Жежовски, Љупчо Палевски Палчо стапна на македонско тло. Во моментов се транспортира од скопскиот аеродром до истражниот затвор Шутка. Таму се спроведуваат посебни мерки поради неговото враќање во Македонија.

Во затворот во Шуто Оризари пристигнати се специјални единици, а сите затвореници се под клуч.

Извор: Фактор
Злате касниш, веќе го спроведија во Шутка, имаше во живо пренос.
Автоматски споено мислење:

Читајте ги коментарите и ќе ви биди јасно кој гласал за него.
Сите до еден се за во еден топ и да ги испратиш во неповрат
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom