Исхрана

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
2.711
Поени од реакции
2.059
Не видов дека ја ставиле темава во боди билдинг и откако го видов тоа си го избришав коментарот. Мислев чисто здрава исхрана.
Немам јас врска со боди билдинг.
Нема врска бодибилдинг, зошто го избриша, читај го првиот пост дечкото бара здрав и интересен оброк пред фудбалски тренинг.
 
На врв Bottom