Исхрана - првиот клучен фактор за постигнувањето на атлетско тело

Член од
25 декември 2011
Мислења
395
Поени од реакции
176
Мора да ме дупиш? Нормално дека ќе бараш начини да редуцираш.
И фала богу не можиш да комплетно да го отстраниш, а и не смееш.
Најбитно е да не правиш сахароза-оверлодинг.
добро бе дечко пиј си шејкови од урма и јади си јх во форма на хелга :), ти си знаеш, good luck
 
Член од
29 март 2013
Мислења
3.779
Поени од реакции
3.456
добро бе дечко пиј си шејкови од урма и јади си јх во форма на хелга :), ти си знаеш, good luck
еееееее одма ви се истранува... :LOL:

Ти ме прашуваш а јас ти одговорив, што е проблемот?
Прво пробуваш да ми дадеш совет (респект), али не си информиран за продуктите а ми велиш не пиј Гејнер 80% шеќери има. Запрво ова не е класичен гејнер со 1200 калории во доза, 600 калории има а јас земам само пола. И пијам само кога не успевам да организирам храна во текот на денот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom