Искуства во македонски и странски компании

Член од
28 јуни 2019
Мислења
1
Поени од реакции
0
Целта на оваа тема е да се споделуваат позитивни и негативни работни искуства од македонски и странски компании.
Автоматски споено мислење:

Дали има некој да сподели некое работно искуство од компании како Адиент, Анхтура, Амфенол, Актива, Кемет, Џонсон Мети, Гересхајмер, Маркарт, Аптив, Дура и дали знае некој како се движат платите во овие компании?
 
Последно уредено:
Член од
2 октомври 2015
Мислења
109
Поени од реакции
50
25-35 inzener pocetna, 20-25 opsht rabotnik (plus nokni smeni). Menadzeri, senior inzeneri idat i do 40-8000.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom