Информација за програма кириличен (Ascii) -> македонска поддршка (Unicode)

Член од
21 октомври 2011
Мислења
1.479
Поени од реакции
1.696
Ова беше потребно пред 10-15 години. Одамна ни оној за ворд го немам инсталирано.
А ќе правите ли наскоро за Powerpoint?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom