Информатика на УГД во Штип... некој дали има слики или нешто сеќавања од колоквиуми или испити?

Член од
27 декември 2019
Мислења
2
Поени од реакции
0
Вчера полагав Основи на програмирање од Владо Гичев и задачите не беа ни малку слични на она што работевме на вежбите... Имавме постари колоквиуми и изгледаа многу полесни за разлика од она што ни го дадоа....и сега веќе не знам што да очекувам..

Ако имате колоквиуми или испити, па дури и совети, за предметите од прва година како Математика, Електротехника,Основи на програмирање.....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom