Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
30 декември 2017
Мислења
198
Поени од реакции
107
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Dobra noc.Trebam savet.Koristim Samsung smart tv i gledam preko Ott playera e sad bih pitao koja aplikacija omagucava vracanje programa?Pozdrav i sve najbolje momci!
Imas duplecast apk na samsungu neki dan rodaku slagao odlicna ima tu mogucnost ako server naravno na kanalima to dopusta.Internet dobar ja tek sad vidim da dobra brzina, liste rade odlicno nije isto il je 30 mbps il ko na slici 940 mbps optika..Neces pogresit sa njom uzmi ju.
Za dobro gledanje ti treba pet stvari nikakve 1000 apk razne.
Treba ti dobra veza surfshark vpn,resiver,tv lg il samsung i ta duplecast apk.I gledas sve zivo sta postoji.Da sad nedem u detalje javno.
Placa se 1 godina=3 eur i 3 godine =7 eur

 
Член од
12 август 2020
Мислења
59
Поени од реакции
53
Imas duplecast apk na samsungu neki dan rodaku slagao odlicna ima tu mogucnost ako server naravno na kanalima to dopusta.Internet dobar ja tek sad vidim da dobra brzina, liste rade odlicno nije isto il je 30 mbps il ko na slici 940 mbps optika..Neces pogresit sa njom uzmi ju.
Za dobro gledanje ti treba pet stvari nikakve 1000 apk razne.
Treba ti dobra veza surfshark vpn,resiver,tv lg il samsung i ta duplecast apk.I gledas sve zivo sta postoji.Da sad nedem u detalje javno.
Placa se 1 godina=3 eur i 3 godine =7 eur

Evo ako mogu malo da pomognem, kome treba naravno. Duplecast je solidna aplikacija za samsung tizen i ja je imam placenu i radi ok. Ali zasada nema skrivanje grupa da ne moram uvek gledati sve grupe, i ja jos nisam nasao da podrzava vracanje kanala nazad, iako pouzdano znam da server od te liste na drugim aplikacijama to bez problema odradjuje. Mozda ima neka caka, mada ne verujem. Solidna aplikacija za samsung tizen. To je moje iskustvo.
 
Член од
4 април 2018
Мислења
55
Поени од реакции
112
Dobra noc.Trebam savet.Koristim Samsung smart tv i gledam preko Ott playera e sad bih pitao koja aplikacija omagucava vracanje programa?Pozdrav i sve najbolje momci!
Aplikacija preko koja ti omogučuje catchup gledanje kanala (vračanje unatrag) na Samsung i LG TV je SmartOne IPTV. Omogučuje ti i "skrivanje" grupa, možeš mijenjati izgled te još nekoliko opcija. Cijena za godinu dana je 2,5 € a doživotno 12,99 €. A možeš ju i 15 dana besplatno testirati, da vidiš, jel ti odgovara.
Radi odlično, sam sam je testirao sa više različitih lista.
Link: SmartOne
 
Последно уредено:
Член од
12 декември 2018
Мислења
165
Поени од реакции
223
Imas duplecast apk na samsungu neki dan rodaku slagao odlicna ima tu mogucnost ako server naravno na kanalima to dopusta.Internet dobar ja tek sad vidim da dobra brzina, liste rade odlicno nije isto il je 30 mbps il ko na slici 940 mbps optika..Neces pogresit sa njom uzmi ju.
Za dobro gledanje ti treba pet stvari nikakve 1000 apk razne.
Treba ti dobra veza surfshark vpn,resiver,tv lg il samsung i ta duplecast apk.I gledas sve zivo sta postoji.Da sad nedem u detalje javno.
Placa se 1 godina=3 eur i 3 godine =7 eur
Nigdje veze apk pisljiva boba ne vredi ,samo se keljis sa brzinom na testu .Ti znas da je ovo istina.Nisi dobar .
Автоматски споено мислење:

Evo ako mogu malo da pomognem, kome treba naravno. Duplecast je solidna aplikacija za samsung tizen i ja je imam placenu i radi ok. Ali zasada nema skrivanje grupa da ne moram uvek gledati sve grupe, i ja jos nisam nasao da podrzava vracanje kanala nazad, iako pouzdano znam da server od te liste na drugim aplikacijama to bez problema odradjuje. Mozda ima neka caka, mada ne verujem. Solidna aplikacija za samsung tizen. To je moje iskustvo.
Nisi probao bolje apk ,a ta je bas basic smece.
Автоматски споено мислење:

Aplikacija preko koja ti omogučuje catchup gledanje kanala (vračanje unatrag) na Samsung i LG TV je SmartOne IPTV. Omogučuje ti i "skrivanje" grupa, možeš mijenjati izgled te još nekoliko opcija. Cijena za godinu dana je 2,5 € a doživotno 12,99 €. A možeš ju i 15 dana besplatno testirati, da vidiš, jel ti odgovara.
Radi odlično, sam sam je testirao sa više različitih lista.
Link: SmartOne
Koliko kao kosta, kako mozes vise lista ,nebuloze pises ,latino smece ako hoces u dogledno vrijeme pokupit nepodopstine na prijamnik.
 
Член од
12 август 2020
Мислења
59
Поени од реакции
53
Nisi probao bolje apk ,a ta je bas basic smece.
Автоматски споено мислење:


Pa ja ne samo da sam probao bolje apk, nego ih imam godinama na boxu. Samo sam hteo da kazem za duplecast par reci, a za samsung tizen i ne znam koja aplikacija je bolja (jedino iptv smarters pro i smart one), a ja upravo imam i samsung tizen, tako da mi je dosta toga poznato.
A, ako ti imas saznjanja za bolje apk, napisi, umesto da meni pises dali sam probao, napisi koje su i kakve su i gotovo, za to je ovaj forum.
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Nisi probao bolje apk ,a ta je bas basic smece.
Автоматски споено мислење:


Pa ja ne samo da sam probao bolje apk, nego ih imam godinama na boxu. Samo sam hteo da kazem za duplecast par reci, a za samsung tizen i ne znam koja aplikacija je bolja (jedino iptv smarters pro i smart one), a ja upravo imam i samsung tizen, tako da mi je dosta toga poznato.
A, ako ti imas saznjanja za bolje apk, napisi, umesto da meni pises dali sam probao, napisi koje su i kakve su i gotovo, za to je ovaj forum.
Druže... Pa ott navigator ima, stbemu ima, dalje nemam pojma, jer ovo i koristim
 
Член од
30 декември 2015
Мислења
81
Поени од реакции
143
Zna li netko modificirati android aplikacije? Situacija je sljedeća, radi se o vstro playeri koji radi samo na mecool android boxevima, e sad kako ju modificirati da ne provjerava marku uređaja na koji se instalira? Instalirao bih ga na Teslu android Tv i na tcl Google Tv

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vs.vsplayer

Meni verzija 8.0.9 radi na Android TV, a najnovija 8.1.9 ne ...
 
Член од
9 јуни 2023
Мислења
9
Поени од реакции
7
Дечки, листа некоја да споделите, ви благодарам однапред
 
Член од
25 март 2017
Мислења
131
Поени од реакции
212
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom