Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Pa iskreno dsuki i nema više šta da se kaže... Sve je već rečeno,pokazano,objavljeno, toliko da se sad izbacuju tj. kače m3u liste i mac adrese svaki dani to nove i nove i nove toliko da nije mi jasno zašto toliko al ajd nadam se da će se i to smiriti, ali sve im je sad dostupno svi config fajlovi i eto ljudi masovno objavljuju a po meni to nema svrhe,tako da možda je i bolje što smo svi ućutali, nadam se da su i oni koji su previše progovarali o svemu ovome sad zadovoljni onim šta su postigli...
Nisi mi jasan...ko i gde objavljuje...Turci na primer,mislis li da su se oni naucili na nasim forumima...Bolje je samo onima koji prodaju kad se ne objavljuje i ucuti.I nije to samo sad kacilo se oduvek,pa sve i dalje radi.
Nisam imao nameru da polemisem ali posto postujes javno...
Oooo zamalo da previdim...i nije sve receno,pokazano,objavljeno kako kazes ima se jos...
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Nisi mi jasan...ko i gde objavljuje...Turci na primer,mislis li da su se oni naucili na nasim forumima...Bolje je samo onima koji prodaju kad se ne objavljuje i ucuti.I nije to samo sad kacilo se oduvek,pa sve i dalje radi.
Nisam imao nameru da polemisem ali posto postujes javno...
Oooo zamalo da previdim...i nije sve receno,pokazano,objavljeno kako kazes ima se jos...
Bio sam u par telegram grupa gde se kači i kači non stop, što naše što turske grupe, za mene je to i previše... Znam da ima, ali mislim da to ni ne treba da se iznosi, ovo je i previše i predaleko otišlo, bar s moje tačke gledišta...
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Bio sam u par telegram grupa gde se kači i kači non stop, što naše što turske grupe, za mene je to i previše... Znam da ima, ali mislim da to ni ne treba da se iznosi, ovo je i previše i predaleko otišlo, bar s moje tačke gledišta...
Razumem tvoj stav i glediste...ali...onda bi gledali samo oni koji kupe i oni koji umeju.Kad je previse iskljucis se iz teme i ne boli te glava,verujem da imas mnoga druga interesovanja...Ovako deluje da imas interes...da se ne deli.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Razumem tvoj stav i glediste...ali...onda bi gledali samo oni koji kupe i oni koji umeju.Kad je previse iskljucis se iz teme i ne boli te glava,verujem da imas mnoga druga interesovanja...Ovako deluje da imas interes...da se ne deli.
Hahaha bolji vic nisam čuo davno. Ti stvarno hočeš reći da netko može gledat te objavljene liste na telegramu haja ajbt.
Srvarno si duhovit. Jedino što zajebavate ljude koji su to platili i one koji su se htjeli prišlepat da gledaju.. E svašta.
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Razumem tvoj stav i glediste...ali...onda bi gledali samo oni koji kupe i oni koji umeju.Kad je previse iskljucis se iz teme i ne boli te glava,verujem da imas mnoga druga interesovanja...Ovako deluje da imas interes...da se ne deli.
Svi ovde već znaju ko sam ja od ranije... Nisam za ne deljenje, ali zna se kako smo svi učeni... Da se deli u poruku kome treba, iskreno da povukao sam se iz ove cele priče imao sam drugih životnih obaveza i zanimacija, ali sam i za sebe ispao iz ovog sistema da sam se vratio na ručno vađenje jer ovo što imam nešto mi ne radi kako valja hah :ROFLMAO: :rolleyes: :confused: dok drugi vade naveliko haha ja jedva da izvadim za sebe, višekonekcijske se dele kao lude, a ja njih slabo da sam imao, naše servere ni ne diram jer nemam vremena da tražim propuste, strani isto nešto nađem nešto ne, ajd kao za mene dovoljno, viška nemam kao nekad kako bi bio Robin Hud i jbg, rado bih pomogao ali eto ne mogu ni sebi
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Hahaha bolji vic nisam čuo davno. Ti stvarno hočeš reći da netko može gledat te objavljene liste na telegramu haja ajbt.
Srvarno si duhovit. Jedino što zajebavate ljude koji su to platili i one koji su se htjeli prišlepat da gledaju.. E svašta.
A zasto se nebi moglo gledat,ja sam izvadio listu na jedan specifican nacin meni to izgleda ko javna i radi vec 6 mjeseci i imam rezervu preko 1500 kom al vidi fino radi.Stim da lista puno jaca a strana u rangu recimo dobre zabave,ott globala...
Автоматски споено мислење:

Svi ovde već znaju ko sam ja od ranije... Nisam za ne deljenje, ali zna se kako smo svi učeni... Da se deli u poruku kome treba, iskreno da povukao sam se iz ove cele priče imao sam drugih životnih obaveza i zanimacija, ali sam i za sebe ispao iz ovog sistema da sam se vratio na ručno vađenje jer ovo što imam nešto mi ne radi kako valja hah :ROFLMAO: :rolleyes: :confused: dok drugi vade naveliko haha ja jedva da izvadim za sebe, višekonekcijske se dele kao lude, a ja njih slabo da sam imao, naše servere ni ne diram jer nemam vremena da tražim propuste, strani isto nešto nađem nešto ne, ajd kao za mene dovoljno, viška nemam kao nekad kako bi bio Robin Hud i jbg, rado bih pomogao ali eto ne mogu ni sebi
Vidi visekonekcijske nisi nista propustio one 97% nisu ful,to su vecinom liste ja tebi ti meni pa se izbaci ono kul van za tebe i tako u krug .Druga stvar je ove 2 il 3 kon.Neke stvari su se promjenile ima razlike u gledanju i to dosta.Nije dosta imat server il ti ga mac il user pass.
Sad kad malo film provrtim unazad 5-6 godina,cak bi se usudio rec da se sad ima puno vise za gledat nego ranije i nekako stabiljnije traju te liste jako dugo.
 
Последно уредено:
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
A zasto se nebi moglo gledat,ja sam izvadio listu na jedan specifican nacin meni to izgleda ko javna i radi vec 6 mjeseci i imam rezervu preko 1500 kom al vidi fino radi.Stim da lista puno jaca a strana u rangu recimo dobre zabave,ott globala...
Автоматски споено мислење:


Vidi visekonekcijske nisi nista propustio one 97% nisu ful,to su vecinom liste ja tebi ti meni pa se izbaci ono kul van za tebe i tako u krug .Druga stvar je ove 2 il 3 kon.Neke stvari su se promjenile ima razlike u gledanju i to dosta.Nije dosta imat server il ti ga mac il user pass.
Sad kad malo film provrtim unazad 5-6 godina,cak bi se usudio rec da se sad ima puno vise za gledat nego ranije i nekako stabiljnije traju te liste jako dugo.
Nisi je sigurno sa foruma pokupio nego si se sam našao.
 
Член од
5 март 2017
Мислења
23
Поени од реакции
7
Kako nece imati nista, sve moguce liste na tacni, na pm mozes dobiti najatraktivnije liste i to sve bez ikakve uplate
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Pa kad će naš panelrazarc konačno preći s riječi na dijela???
Znas sta mi tu najdraze ne tvoje pitanje nego sta ti Elmu lajkao nema mi drazi lajk heheee.
Автоматски споено мислење:

Evo ovaj sta ti je lajko, taj covjek nema rijeci, samo djela, uplati i ne brini neces imati nista
A gle ko voli nek izvoli,demokracija svak zna sta je za njega najbolje.Nema tu ljutnje,malo fine reklame i prode sve danas.Ja nemam nista protiv sve to ok al mi krivo kad tip stavi blesavi pasword a u vipu il kako se zove je takoreci platio za to 100 eur il manje.I onda drugi na njegove ime ulazi unutra i pokupi sve liste i razbucaju ih sad posvuda E to mi zao al mene bas briga nek misli o tome ko vodi projekat ja samo natuknuo u detalje necu ulazit.Jest da onda bez nekolicine listi i mi popusimo al manje bitno to.
 
Последно уредено:
Член од
17 март 2017
Мислења
116
Поени од реакции
71
Pozdrav svima. Ako nije problem da mi neko proslijedi m3u domacu listu na pp Hvala.
I jedno pitanje dali u nekoj listi ili panelu postoji serija "Dating Nekad Germany 2023"
Opis:
Mislite da ste vidjeli sve načine pronalaženja partnera? Niste,
dok ne pogledate “Golu privlačnost”!
Možda će se činiti površno, no izgled je prvo što nas
privuče na osobi, a Njemacki dating game show
je otišao i korak dalje. Obično prvo dobro upoznamo osobu s
kojom želimo izaći te kasnije dolazi i do intimnijeg odnosa, ali
to nije slučaj u “Goloj privlačnosti”! Potpuno drugačiji
game show za upoznavanje od svih koje ste imali
priliku gledati natjecatelju predstavlja šest golih kandidata,
točnije njihove dijelove tijela, da bi natjecatelj mogao izabrati
osobu s kojom bi izašao na spoj. Premijerno prikazan na Paramount+
uz voditeljicu Meike Emonts, show je do danas prikazan u
osam epizoda pokazavši kako izgleda odlazak na ljubavni spoj,
ali u obrnutom smjeru!
Znaci zanima me dali se serija nalazi na nekoj m3u listi?
Pozdrav
Zar bas nitko...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom