Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
11 април 2012
Мислења
4.266
Поени од реакции
4.665
Ајде пак да пробам, некој да не има листа да прати, спортските канали ми требаат ако ги има арена и спорт клуб супер ако не било кои странски да има фудбал да се гледа
 
Член од
29 ноември 2014
Мислења
985
Поени од реакции
3.899
Pozdrav zamolio bi za jednu listu, da ima makar sportske kanale...
Nije bitno jel lista mac ili m3u...
Partizan startuje sezonu u Aba ligi danas, a za 4 dana krece i Evroliga, pa bih hteo da gledam...
Bio bih jako zahvalan... Pozdrav.
 
Член од
5 мај 2017
Мислења
63
Поени од реакции
77
Lijepi pozdrav od mene
Moze neka dobra lista ili mac sa nasim kanalima(cinestar,hbo)
Nije me dugo bilo..
Hvala
 
Член од
24 ноември 2018
Мислења
360
Поени од реакции
223
Pozdrav svima imao sam dobru listu kanala naravno bila je javna ali vise neradi... Dali imate ex yu kanali ali da ima malo strane kanale hvalla unapred
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Pozdrav svima imao sam dobru listu kanala naravno bila je javna ali vise neradi... Dali imate ex yu kanali ali da ima malo strane kanale hvalla unapred
Čudi me da nijesi još našao nešto stabilno, ja bih se naljutio na samoga sebe i kupio extra listu 80 eu i miran godinu dana, ne samo ti vec svi ovi zapadnjaci sto pitaju za listu ,a i kad je dobiju em koci,em ometaš drugog,em dosta brzo stane, i ima tih emova koliko hoćeš..

Envoyé de mon M2101K6G en utilisant Tapatalk
 
Член од
24 ноември 2018
Мислења
360
Поени од реакции
223
Čudi me da nijesi još našao nešto stabilno, ja bih se naljutio na samoga sebe i kupio extra listu 80 eu i miran godinu dana, ne samo ti vec svi ovi zapadnjaci sto pitaju za listu ,a i kad je dobiju em koci,em ometaš drugog,em dosta brzo stane, i ima tih emova koliko hoćeš..

Envoyé de mon M2101K6G en utilisant Tapatalk
Druze nisu u pitanju bash nashi... Trazim francuske belgiske nemacke spanske albanske kosovke arapski islamske italijanske.... Ovaj url http://live.phenixiptv.com:8080
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom