Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
22 ноември 2009
Мислења
1.683
Поени од реакции
2.244
Може ли да прати некој М3U листа со спортски и филмски канали?
 
Член од
28 ноември 2020
Мислења
27
Поени од реакции
9
pitanje koje se odnosi na malo ove iskusnije članove, mada na sve generalno.

za koje servere znate da koriste sopstvene izvore, da nije svaki dan neki drugi stream?
-tvviet
-narodna
-tvitba
-cutuk
-bitka (vecinom)
-nordic (vecinom)
-crnaudovica (bar ranije)
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Последно уредено:
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.779
Поени од реакции
7.516
Не е реклама туку да посочам еден продавач на листа. Има интересна понуда, пред се доста добра спорт.

Даваат 48 часа тест и јас си испробав. Од балканскиве има доста многу. Од спорт цела понуда Sport klub, Arena Sport а кога мислам цела тоа е и хрватска, српска и словенечка понуда,тука се и Sky sport, Premier sport, MUTD TV, LFC TV, NBA TV, Bein некој верзии..

Е сега не сум јас претплатен бидејќи засега не ми е до толку потребно ама доколку некој сака гледам добра е понудата.
 
Последно уредено:
Член од
28 ноември 2020
Мислења
27
Поени од реакции
9
Не е реклама туку да посочам еден продавач на листа. Има интересна понуда, пред се доста добра спорт.

Даваат 48 часа тест и јас си испробав. Од балканскиве има доста многу. Од спорт цела понуда Sport klub, Arena Sport а кога мислам цела тоа е и хрватска, српска и словенечка понуда,тука се и Sky sport, Premier sport, MUTD TV, LFC TV, NBA TV, Bein некој верзии..

Е сега не сум јас претплатен бидејќи засега не ми е до толку потребно ама доколку некој сака гледам добра е понудата.
mislim da su i to dva brata
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.779
Поени од реакции
7.516
mislim da su i to dva brata
Да така на некој канали видов пишуваше.

Добра е понудата ми се допадна, само што некако засега не сум за тв листа бидејќи уште живеам со постари лица и они не би се снашле со технологијава.
Јас имам Android tv Philips и ниој од мојте татко ми и мајка ми не ни знаат да пуштат нешто преку интернет и поради тоа не се ни осудувам да земам тв листа да платам.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
371
Поени од реакции
278
mozda ima neko mac da radi u sloveniji da ima kanal max1 mrsko mi slušat komentatora na kanalu a
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Ovo mi je vic godine!
Ne reklamiram al covjek je zaista mozak?


O NAMA
Grupa entuziasta i zaljubljenika u iptv koja vam zeli pribliziti iptv svjet. Balkan IPTV Club je osnovan u april mjesecu 2021 i za relativno kratko vrjeme posta No:1 forum u regionu.

Jedan covjek muze cijeli forum ko zadnje budale, i kaze jos No 1,nikad nestat ovaca za sisanje
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Ovo mi je vic godine!
Ne reklamiram al covjek je zaista mozak?


O NAMA
Grupa entuziasta i zaljubljenika u iptv koja vam zeli pribliziti iptv svjet. Balkan IPTV Club je osnovan u april mjesecu 2021 i za relativno kratko vrjeme posta No:1 forum u regionu.

Jedan covjek muze cijeli forum ko zadnje budale, i kaze jos No 1,nikad nestat ovaca za sisanje
Zanimljivo...dali bi pojasnio.Kako muze i u cemu je problem...Istina daleko je od No:1,ali dobro je sto postoji i opstaje.Verovatno je okruzen pogresnim ljudima i savetima,ali kako kaze ona stara skim si takav si.I sam sam clan ali nemam takav utisak,doduse nikada nisam osetio ,,ono,,kao recimo na kajgani.Da ne budem potpuno ne dorecen,recimo pripadnost,druzeljubivost,poverenje...Ipak je to relativno mali forum u koji su se sjatili vecinom oni koji su pomislili ,,ovo je prilika,,A to tako ne moze da prezivi.Sad kojoj grupi pripadas...zapitaj se...ako si u onoj u kojoj smo recimo Burman i ja to nebi trebalo da ti smeta.Cak i da je tako kako pises...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom