Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
14 јануари 2013
Мислења
42
Поени од реакции
25
Не знам која цена си ги плаќал овие и како ти се покажале, ама јас добив МАС листа од ExYu IPTV Club истата спие веќе неколку месеци (бесплатно)
Ако бараш м3у листа тоа им е само со плаќање у некој вип клуб што го викаат Али побарај ги прашај ги ќе ти објаснат они
Zdravo,
Livego e okolu 25$, a livesino bese negde 35$ godisno. Ne baram da bide besplatna, tuku nekoja cena kako ovie dvete sto gi spomnav. Dokolku ima nekoj predlog za lista i od kade da se kupi blagodaram odnapred.
 
Член од
14 октомври 2011
Мислења
108
Поени од реакции
42
Zdravo,
Livego e okolu 25$, a livesino bese negde 35$ godisno. Ne baram da bide besplatna, tuku nekoja cena kako ovie dvete sto gi spomnav. Dokolku ima nekoj predlog za lista i od kade da se kupi blagodaram odnapred.
И јас исто барам нешто слично, доколку најдеш некоја понуда, би те замолил да споделиш

Sent from my M2007J17G using Tapatalk
 
Член од
25 март 2017
Мислења
129
Поени од реакции
205
И јас исто барам нешто слично, доколку најдеш некоја понуда, би те замолил да споделиш

Sent from my M2007J17G using Tapatalk
Nemam iskustva sa livego i livesino pa me intereuje kako ste gledali njihovu ponudu ... preko m3u listi koju ste ubacivali na TV ili android box, vlc i sl ili ste slali mac adrese vasih uredaja.
Ako mozete da posaljete i adrese (samo nazive servera) mozda Vam se i moze pomoci.
LP
 
Член од
30 јануари 2021
Мислења
105
Поени од реакции
89
Moj drug ima m3u listu i adresa je
Код:
.     http://livego.club:8080/c
 
Член од
14 октомври 2011
Мислења
108
Поени од реакции
42
Nemam iskustva sa livego i livesino pa me intereuje kako ste gledali njihovu ponudu ... preko m3u listi koju ste ubacivali na TV ili android box, vlc i sl ili ste slali mac adrese vasih uredaja.
Ako mozete da posaljete i adrese (samo nazive servera) mozda Vam se i moze pomoci.
LP
I ja isto nemam koristeno listi od ove kineze, molba je bila, u kolkiko pronadze nekoj sličen server u taj cenovni rang da me obavesti, inače m3u ili mac mi je svejedno, momentalno gledam od poklonjena lista so mac adresa, al se ne zna kad če da rikne

Sent from my M2007J17G using Tapatalk
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
I ja isto nemam koristeno listi od ove kineze, molba je bila, u kolkiko pronadze nekoj sličen server u taj cenovni rang da me obavesti, inače m3u ili mac mi je svejedno, momentalno gledam od poklonjena lista so mac adresa, al se ne zna kad če da rikne

Sent from my M2007J17G using Tapatalk
Haha pa ti ti dođe na isto.. Pa ni kad daš 25 ili 35 eura za godinu neznaš kad če riknuti.. Treba bit realan i razmišljati normalno. Ajd ovako da vlasnik servera pokrade sve izvore npr da neplati ni eura, za toliko kanala treba imati dva ako ne i tri servera. Pa šta misliš da je to besplatno pa panel kupit.. Ali nijedan ne pokrade bas sve izvore. I normalnom računicom dolazi da ako ti da godišnju listu za 35 a kamoli 25 eura to nemože jednostavno nemože. Kao da ja prodajem kruh za jednu kunu.. Zato vam kažem manite ae kineza i zajebancija... To je prevara.. Može ti radit kako radi i mjesec o dva pa i 3 ali.. Jednostavnom računicom vidiš da tu nisu čista posla.
Evo ja prodajem listu godišnju za 20 eura i sigurno je bolja od kineske. Ti se javiš ja ti prodam listu sa više konekcija ili manje nebotno o radi ti dok radi.
Jbg ja znam da bi svi besplatno, pa bolje i besplatno ovako pitat nego plačat 25 35 eura za godišnju jer to nisu čista posla
.
Briga mene, svako kako želi i voli ali nemojte reči da vas nije netko upozorio.
 
Член од
30 декември 2017
Мислења
198
Поени од реакции
107
Haha pa ti ti dođe na isto.. Pa ni kad daš 25 ili 35 eura za godinu neznaš kad če riknuti.. Treba bit realan i razmišljati normalno. Ajd ovako da vlasnik servera pokrade sve izvore npr da neplati ni eura, za toliko kanala treba imati dva ako ne i tri servera. Pa šta misliš da je to besplatno pa panel kupit.. Ali nijedan ne pokrade bas sve izvore. I normalnom računicom dolazi da ako ti da godišnju listu za 35 a kamoli 25 eura to nemože jednostavno nemože. Kao da ja prodajem kruh za jednu kunu.. Zato vam kažem manite ae kineza i zajebancija... To je prevara.. Može ti radit kako radi i mjesec o dva pa i 3 ali.. Jednostavnom računicom vidiš da tu nisu čista posla.
Evo ja prodajem listu godišnju za 20 eura i sigurno je bolja od kineske. Ti se javiš ja ti prodam listu sa više konekcija ili manje nebotno o radi ti dok radi.
Jbg ja znam da bi svi besplatno, pa bolje i besplatno ovako pitat nego plačat 25 35 eura za godišnju jer to nisu čista posla
.
Briga mene, svako kako želi i voli ali nemojte reči da vas nije netko upozorio.
ček, ček, ti stvarno prodaješ liste il sam nešto krivo protumačio!?
ps: ne kupujem, a nemam ni namjere kupit
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Sad bas racunam, da skupim svaki dan samo 5 boca. Ej samo 5. To je godišnje 120 eura.. Znaći zaradim koda imam taka 4 klijenta haha. A nema uloga, zajebancije, skroz legalno, nemoraš porez platit. A zamisli da ih skupim 20 svaki dan. To je bez uloga 16 talvih klijenata..
Haha, ma nemojte me zajebavat
Автоматски споено мислење:

ček, ček, ti stvarno prodaješ liste il sam nešto krivo protumačio!?
Ma naveo za primjer samo..
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Ja da prodajem to bi bio kvalitetan server. Sa fulhd kanalima.. Stalno bi se održavalo i pazilo i nebi sigurno bila ta cijena, nego između 10 i 15 eura mjesec..
 
Член од
30 декември 2017
Мислења
198
Поени од реакции
107
he he.... ajd zajebancije radi, ima neko viška tviet, ili sa dva v -vv to je navodno kvalitetno.... ja recimo u svome grdadu imam kablovsku, i stavim tuner u box i preko tv-headenda mogu emitirrat u orginalnoj kvaliteti i kašnjenje je nula bodova, zahebite starbuksovu teoriju o satelitima, jedino je za,eb što bi bi za svaku frekvenciju na kojoj se emititiraju kanali trebao imati dodatni tuner, skup sport, ali cca 500 euriča bi bila invensticija, e sad to bi trebalo zamaskirat proko nekog vpn-a, a moguće i zakupit server,
pa sad dok pogledaš kolko ima kineza i ako se udruže i organiziraju kako treba, ja mislim da sa 20 dolara itekako zarade
 
Член од
14 октомври 2011
Мислења
108
Поени од реакции
42
Haha pa ti ti dođe na isto.. Pa ni kad daš 25 ili 35 eura za godinu neznaš kad če riknuti.. Treba bit realan i razmišljati normalno. Ajd ovako da vlasnik servera pokrade sve izvore npr da neplati ni eura, za toliko kanala treba imati dva ako ne i tri servera. Pa šta misliš da je to besplatno pa panel kupit.. Ali nijedan ne pokrade bas sve izvore. I normalnom računicom dolazi da ako ti da godišnju listu za 35 a kamoli 25 eura to nemože jednostavno nemože. Kao da ja prodajem kruh za jednu kunu.. Zato vam kažem manite ae kineza i zajebancija... To je prevara.. Može ti radit kako radi i mjesec o dva pa i 3 ali.. Jednostavnom računicom vidiš da tu nisu čista posla.
Evo ja prodajem listu godišnju za 20 eura i sigurno je bolja od kineske. Ti se javiš ja ti prodam listu sa više konekcija ili manje nebotno o radi ti dok radi.
Jbg ja znam da bi svi besplatno, pa bolje i besplatno ovako pitat nego plačat 25 35 eura za godišnju jer to nisu čista posla
.
Briga mene, svako kako želi i voli ali nemojte reči da vas nije netko upozorio.
Aham, znači isti kurac ko i ovi liste šta delite, hvala na objašnjenje

Sent from my M2007J17G using Tapatalk
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Ja da prodajem to bi bio kvalitetan server. Sa fulhd kanalima.. Stalno bi se održavalo i pazilo i nebi sigurno bila ta cijena, nego između 10 i 15 eura mjesec..
Ma i ja kad bih bio taksista...Pa po toj ceni ima legalnih provajdera sa sve iptv,net-om i telefonom...malo skuplje i mobilnim...jos za potpisivanje ugovora dobijes gratis mobilni telefon i modem.Sto bih se zajebavao lepo dobijem racun za mesec koji je prosao i sve taksativno navedeno.Plus za sklopljen ugovor recimo na dve god.dobijes popust za prvih godinu dana.Ovim se bavim samo zato sto divljaci imaju ogromne videoteke posto nikom ne placaju naknade i to im je u sustini glavni adut.A usput to mi je i hobi...ajd nazovimo ga tako.E sad ono tvoje,,ja da prodajem,,ionako je u domeni naucne fantastike tako da...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom