Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
Ako nema u browserskoj konzoli strim link,tada samo twich player i svodi se na isto, turi ga u bookmark bar i uvek ga imaš pod prstom, jednostavno neki kanali ne daju free strim, nemam snooper niti helper , sve je u konzoli
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
Šta se dešava sad sam video more .m3u lista,(istina bez tokena, znači b.o) mislio da ufatim neki panel, i nestalo sve i fps komentari, nema.............?????????
 
Член од
21 јануари 2019
Мислења
147
Поени од реакции
95
Jel moze neko u pp da mi posalje m3u listu.. placam nordic listu 90 eura ali toliko je pao kvalitet kod nordica to je cudo... Bolje su sad neke kineske koi placao po 25 eura nego nordic koi kosta 90 eura. Stvarno nordic je bio br 1 ali sta se desava sa listu u zadnjih nekoliko meseca stvarno neznam
 
Член од
25 март 2017
Мислења
129
Поени од реакции
205
Jel moze neko u pp da mi posalje m3u listu.. placam nordic listu 90 eura ali toliko je pao kvalitet kod nordica to je cudo... Bolje su sad neke kineske koi placao po 25 eura nego nordic koi kosta 90 eura. Stvarno nordic je bio br 1 ali sta se desava sa listu u zadnjih nekoliko meseca stvarno neznam
Neznam o cemu ti pricas ali Nordic radi kao Singerica .
 
Член од
16 февруари 2015
Мислења
141
Поени од реакции
260
Jel moze neko u pp da mi posalje m3u listu.. placam nordic listu 90 eura ali toliko je pao kvalitet kod nordica to je cudo... Bolje su sad neke kineske koi placao po 25 eura nego nordic koi kosta 90 eura. Stvarno nordic je bio br 1 ali sta se desava sa listu u zadnjih nekoliko meseca stvarno neznam
Ja ti pošaljem nordic koji mislim da ističe 2024 u nekom mesecu i ne treba ništa da plaćaš al samo mi reci koji ti je user da se uverim da ga plaćaš
 

Kajgana Shop

На врв Bottom