Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
18 јуни 2022
Мислења
47
Поени од реакции
62
kazu 400 eura placali neki hahahah konjine adresa prodavaca terminator
pa gazde sa osnovnom skolom redovno placaju takve cehove a terminator je jedan od glupljih :) a ovo sto onaj retard trabunja nidje vezee.. cuj on zastitio ovog ili onog gazdu :) onaj ko kvalitetno zastiti xtream prvi je kandidat da postane milioner.. no nije se jos rodio :)
Автоматски споено мислење:

Na koji alat mislis? Ako je onaj sto je vecina plakala za njim ovdje mjesecima veoma jednostavan je nacin da se zastiti od toga. Cak sam nekim svojim prijateljima i sam pomogao da to urade da ne objasnjavam sad ovdje pojedinacno svi koji zele da znaju kako za 5 minuta se zastite od toga kontaktirajte me na pm i zavrsimo tu stvar
Koliko sam uspio vidjeti da jos nisu to zatvorili su :
Gradina
Global telekom
Etno selo
D-box
Smart net tv pro
Data central
Dobra tv
Bluefish
Cold bear
Ima ih jos dosta mrsko mi nabrajati.
Al recimo treba pohvaliti ljude koji su odmah i instantno reagovali, dobro malo mozda sam ja pomogao tu za prvih nekoliko pa onda znate kako to ide info za info izmedzu poznanika ili gazda al oni koji su zatvorili te ulaze su:
1. Xtream codes
2. Ultara Dakle prvi koji su imali info o tome
3. Placa work
4. Magicno poslije ovih dva su dva brata dobili nekako informaciju i zatvorili i oni
5. Kasnije sljedi jedan za drugim sve Bosna cafe
6. Zdrava hrana oni su najkriticni bili jeli cjela njihov range mogao da se dere i uzima sto je znacilo preko hiljadu listi ali na kraju su zatvorili i oni.
7. Nova Tv
8. And Tv....

Neda mi se dalje nabrajati uglavnom shvatate poentu, neki paneli imaju malo bolje kontakte neki malo losije. Nekada dobar odnos sa adminima i vlasnicima foruma se isplati.
da li ti se ista zakljuciti kad procitas ovaj svoj post :)
 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
da li bi neko "ponudio" nesto za nalog premium sbb paketa, menjao bih se
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.208
Поени од реакции
6.782
Pa to je bila šala,znam da neče niko ako i postoji takva skripta da podeli to.
postoji milion scripti ako ostanes ovdje na ovom dijelu foruma nista nema ,odes na baustelu rintas koji dan ,odes kod terminatora kupis scaner on ti uzme lovu i nakon koji mjesec ti unisti scaner ponovo se vratis ovdje i ja ti dam listu
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
445
Поени од реакции
883
postoji milion scripti ako ostanes ovdje na ovom dijelu foruma nista nema ,odes na baustelu rintas koji dan ,odes kod terminatora kupis scaner on ti uzme lovu i nakon koji mjesec ti unisti scaner ponovo se vratis ovdje i ja ti dam listu
što da rinta :) :) bolje odmah da traži listu:):)
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
prvo trazis moze lista sad bi i scaner ,sta vec da neces koju kilu janjecek pecenja i muziku da ti svira dok jedes hahahahahaha ccccc i onda se pitate sto drugi nedaju liste
A najnolje od svega da mu i daš ako ima nešto.. Vjerovatno nebi znao ni koristit. Ovdje svi misle da je to, stisneš start i vadi cijeli panel hahaha
Автоматски споено мислење:

ja se samo salim, sta cu drugo.
riješio sam ti ono što si pitao kako gledati.... idi na pm i prati upustva po slikam.. i pssssst
Автоматски споено мислење:
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom