Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 септември 2019
Мислења
119
Поени од реакции
49
pozdrqav svima ako ima neko lista danije javna vise konekciska sa makedonske exyou programe hvala unapred
 
Член од
27 септември 2018
Мислења
191
Поени од реакции
238
Imao sam listu bila je javna aktiv konekcija 0 maksimum konekcija 0 niko nije gledao lista bila odlicna gledao sam je 2 3 meseca odjednom je skocila aktivnih konekcija 445 sutra dan pukla...

Ako ima neko da ima dobar skener nek mi se javi na pm kanali su bili strava
Skocile konekcije ko krvni pritisak hehe
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Pa zar Banovac nije u vipu na sf,pa nije vraga da tamo nema makedonskih kanala.Ako je dotle doslo ce nas zahvatit iptv svijetska nestasica.Samo mi ni dan danas nije jasno kako je on upao u sf vip.Mada ja vjerujem da je on jos uvik tamo na razini A i igraju sa njim Super Mario.
A vip ko vip recesija hahahaaa.
Evo da i ja pozdravim svojeg nesudenog kolegu.Mladost ludost.
 
Член од
20 февруари 2015
Мислења
87
Поени од реакции
81
Pozzz...
da li postoji player za android uredjaje, da otvara kanale koji koriste USER AGENT
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
Pozzz...
da li postoji player za android uredjaje, da otvara kanale koji koriste USER AGENT
Haha.. Sve koristi user-agent bez iznimke. I svi otvaraju.. Kakvo ti je to pitanje? Ajd ti na google pa nauči sta je user agent, pa pomovno postavi pitsnje.
Da ti laički kažem, user agent dođe kao ime plejera kad se predstavi serveru, mora potrefit isto ime da server vrati odgovor..
 
Член од
3 август 2016
Мислења
174
Поени од реакции
182
Pozzz svima nisam dugo bio na forumu ako može jedna ex yu lista sve najbolje želim svima hvala unapred
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Haha.. Sve koristi user-agent bez iznimke. I svi otvaraju.. Kakvo ti je to pitanje? Ajd ti na google pa nauči sta je user agent, pa pomovno postavi pitsnje.
Da ti laički kažem, user agent dođe kao ime plejera kad se predstavi serveru, mora potrefit isto ime da server vrati odgovor..
Sta spusti covjeku pa ne ulaze svi u panele ko ti.Izgubi volju u startu.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
Da li ti uopce znas sta je user agent i cemu sluzi? Prvo nije tacno da svi koriste a drugo gdje otvaraju? Ko otvara? Da li uopce imas percepciju o cemu pises?
Ka imam ali izgleda ti nemaš... Svaki plejer ima user agent ali svaki.. Ja znam o čemu pričam ali izgleda ti ne.. Ako želiš prevari server pa da ti se plejer ptedstavi drugačije onda stavljaš drugi. Naravno ako plejer ima opciju da se stavi. Ako nema onda se user-agent stavi u samu datoteku... Ja znam i to vrlo dobro a ti ako neznaš nauči...
Evo ja sam napisao a ti me prosvjetli ako misliš drugačije..
 
Член од
17 јуни 2022
Мислења
6
Поени од реакции
9
Ka imam ali izgleda ti nemaš... Svaki plejer ima user agent ali svaki.. Ja znam o čemu pričam ali izgleda ti ne.. Ako želiš prevari server pa da ti se plejer ptedstavi drugačije onda stavljaš drugi. Naravno ako plejer ima opciju da se stavi. Ako nema onda se user-agent stavi u samu datoteku... Ja znam i to vrlo dobro a ti ako neznaš nauči...
Evo ja sam napisao a ti me prosvjetli ako misliš drugačije..
Evo prosvjetlicu te samo ovim jel vidim da veze nemas o cemu pises:
Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64; rv:96.0) Gecko/20100101 Firefox/96.0
Dali je ovo player ili pretrazivac hakeru bjelosvjetski ?
Bude li neko ucio od tebe i tvojih postova taj je jebeno skrenuo sa puta.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom