Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 септември 2019
Мислења
119
Поени од реакции
49
Член од
30 јануари 2021
Мислења
105
Поени од реакции
89
jas ja imam na pc do vcera mi bese aktovna i denes mi iskluci ama zborot mi bese dali moze daja uplatam da prodolze nekako pozz

Nemam slusnato nekoj da prodolzil. Eve go linkot probaj
Duplex
 
Член од
7 мај 2017
Мислења
208
Поени од реакции
373
dobar den .. dali moze dase uplatii DUPLEX ili nema sansi poveke pozz.. i ubav den na site
Ovo je moje iskustvo sa DuplexPlay. U zadnih 2-3 mjeseca produljio sam pretplatu na nekoliko Samsung Tizen TV-a (barem 4-5), jednom Android boxu i jednom PC-u sa Win 10. Plaćanje je isključivo išlo preko Microsoft Store-a. Dakle, na laptopu sa aktivnim DuplexPlay-om ideš na opciju 'Renew for other device' ubaciš podatke od toga drugog uređaja i platiš preko Microsoft Store. Svako produljenje je išlo na 12 mjeseci Napominjem da nisam uspio obaviti produljenje na jednom LG TV-u.
Trenutno imam aktivne pretplate na jednom Samsung Tizen TV-u, jednom Android Boxu i jednom PC-u sa Win 10, sve aktivne do 11/2022.
 
Последно уредено:
Член од
6 септември 2019
Мислења
119
Поени од реакции
49
Ovo je moje iskustvo sa DuplexPlay. U zadnih 2-3 mjeseca produljio sam pretplatu na nekoliko Samsung Tizen TV-a (barem 4-5), jednom Android boxu i jednom PC-u sa Win 10. Plaćanje je isključivo išlo preko Microsoft Store-a. Dakle, na laptopu sa aktivnim DuplexPlay-om ideš na opciju 'Renew for other device' ubaciš podatke od toga drugog uređaja i platiš preko Microsoft Store. Svako produljenje je išlo na 12 mjeseci Napominjem da nisam uspio obaviti produljenje na jednom LG TV-u.
Trenutno imam aktivne pretplate na jednom Samsung Tizen TV-u, jednom Android Boxu i jednom PC-u sa Win 10, sve aktivne do 11/2022.
hvala brate na pomos danas sam uspeo da uplatim duplex ali preko aplikaciju na kompjuter win 10 ali moras imati instalirano duplex na kompjuter da uplatis smetku hvala ti od srcu ziv bio ..../.
 
Член од
7 мај 2017
Мислења
208
Поени од реакции
373
hvala brate na pomos danas sam uspeo da uplatim duplex ali preko aplikaciju na kompjuter win 10 ali moras imati instalirano duplex na kompjuter da uplatis smetku hvala ti od srcu ziv bio ..../.
Pa to sam gore u mom postu rekao:

'Dakle, na laptopu sa aktivnim DuplexPlay-om ideš na opciju 'Renew for other device' ubaciš podatke od toga drugog uređaja i platiš preko Microsoft Store.'

Jedino je pogrešno što ne mora biti laptop, naravno može biti bilo koji kompjuter sa Win.
 
Член од
12 октомври 2016
Мислења
116
Поени од реакции
179
Po meni puno bolja aplikacija od Duplexa je IBO tv player, ( 6€ ) neograničeno za LG ili Samsung
 

Kajgana Shop

На врв Bottom