Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Moze jedna brza m3u lista stabilna za smart tv dovoljno je da ima 2 konekcije Pozdrav za sve iptv Kajganase :)
Ako ti ne smeta neka domaća sa slabo sortiranim kanalima ,sa neograničenim konekcijama šaljem ti, ovo sto kažem slabo sortirana je jer ima ljudi pošaljem im extra listu ali oni bi da mu nekako posaljem istu listu samo da je bolje rasporijeđena..

Envoyé de mon M2101K6G en utilisant Tapatalk
 
Член од
8 октомври 2020
Мислења
15
Поени од реакции
8
Ako ti ne smeta neka domaća sa slabo sortiranim kanalima ,sa neograničenim konekcijama šaljem ti, ovo sto kažem slabo sortirana je jer ima ljudi pošaljem im extra listu ali oni bi da mu nekako posaljem istu listu samo da je bolje rasporijeđena..

Envoyé de mon M2101K6G en utilisant Tapatalk
bitnoj da traje a stoj razbacana manje vise gorej kad nejma nista
 
Член од
20 септември 2020
Мислења
49
Поени од реакции
123
Ok.je sto si zahvalan,ali to svakom,meni recimo nije nikad.Napises i naglasis meni je najbolji lik na forumu a ne najbolji lik na forumu.Siroko je to...ovako je hvalospev i reklama.
Pa dobro nije covek bukvalno mislio svakom,a i da je hteo pomoci svima nema sanse to da ucini jer nas ima previse,nije covek kompjuter pa da stigne svima izaci u susret. Treba pohvaliti svakog ko ti izadje u susret
 
Член од
31 јануари 2020
Мислења
130
Поени од реакции
89
Ako ti je lakse ispraviću se "skoro svakom", i uvek daje visekonekcijske. Hvala na tome.
Ima tu još par osoba znaju oni ko su i uvek su spremni da pomognu, al opet kažem malo je takvih. Šteta baš, svi gledaju svoja posla i samo grabe grabe al kad ih nešto pitaš svi se prave ludi.
Hvala svima koji su meni pomogli. Eto stavljamo tačku na ovo.
Автоматски споено мислење:

Evo jedan strim
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Ako ti je lakse ispraviću se "skoro svakom", i uvek daje visekonekcijske. Hvala na tome.
Ima tu još par osoba znaju oni ko su i uvek su spremni da pomognu, al opet kažem malo je takvih. Šteta baš, svi gledaju svoja posla i samo grabe grabe al kad ih nešto pitaš svi se prave ludi.
Hvala svima koji su meni pomogli. Eto stavljamo tačku na ovo.
Автоматски споено мислење:

Evo jedan strim
Prijatelju sve si lepo naveo,rekao,napisao kako god.Sad ko ima vremena da trazi iglu u plast sena nek izvoli.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ako ti je lakse ispraviću se "skoro svakom", i uvek daje visekonekcijske. Hvala na tome.
Ima tu još par osoba znaju oni ko su i uvek su spremni da pomognu, al opet kažem malo je takvih. Šteta baš, svi gledaju svoja posla i samo grabe grabe al kad ih nešto pitaš svi se prave ludi.
Hvala svima koji su meni pomogli. Eto stavljamo tačku na ovo.
Автоматски споено мислење:

Evo jedan strim
A koja je razlika izmedu jednokonekcijske i visekonekcijske liste.Ja kazem nikakva i to mogu potvrdit.A to sto se iz neznanja nazalost neki pate i muce to je vec druga prica.I sad ono pravo pitanje cemo sluze pravi istinski prijatelji il ti drugari.U ovoj zadnjoj recenici je odgovor na sva pitanja.
Ali mnogi to ne razumeju znacenje nje.
 
Последно уредено од модератор:
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
"A koja je razlika izmedu jednokonekcijske i visekonekcijske liste.Ja kazem nikakva" - šampionska grend-slem izjava godine!
Lista jeste jedna ali broj konekcija je različit - VIŠE-konekcija, potvrdi ti da nema razlike između VIŠE i JEDNOG !!!
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
"A koja je razlika izmedu jednokonekcijske i visekonekcijske liste.Ja kazem nikakva" - šampionska grend-slem izjava godine!
Lista jeste jedna ali broj konekcija je različit - VIŠE-konekcija, potvrdi ti da nema razlike između VIŠE i JEDNOG !!!
Najgore je sto napadose coveka ni krivog ni duznog samo eto sto se nije zahvalijo i pohvalijo po ukusima drugih.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom