Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Zato sta ti koji prodaju daju user i pass za tu apk,nedaju ljudi mac.Meni je fenomenalna ta apk za android.Pa neces valjda na vlc gledat tv
Ja za taj vlc čuo sa foruma, pc ukljucim jednom u pola godine a liste inače sa telefonom nalazim.....a ni taj diogen ne gledam

Envoyé de mon M2101K6G en utilisant Tapatalk
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.841
Поени од реакции
3.093
Većina app nude način xc pa upišeš user i pass. Jedina razlika sto na ovoj jer je njihova nemoraš naziv servera upisat a drugdje moras..
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
ja npr. ne gledam ni tv ni vlc, a imam m3u liste i sa gorom i evelin kanalima, vidim da se to sada trazi, heheheheeeeee
 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Pa šta se onda uopće baviš sa ovim.. Ja recimo nemam ni antenu ni satelitsku ni kabel. Samo Internet i iptv mi je jedini način gledanja tv i zato sam krenuo u ovo.
ovim se bavim iz hobija i razbibrige, ali moram napomenuti da iptv nudi i kanale koji se ne mogu gledati satelitom i kablom, uzivam u tome da vidim sta sve "svet" gleda i u kom kvalitetu, retko gledam iskljucivo samo ono sto mene interesuje, i bez uvrede, gde ti to zivis i cime se bavis, jer ti je verovatno stresno gledati samo iptv, ako gledas free
Автоматски споено мислење:

zamisljao sam ja, kako bi mi izgledao zivot da koristim samo free iptv, pa mi se nesto nije svidela ta opcija, narocito zbog samostalnog interneta, jer ovo sto imamo u ponudi u Srbiji i nije neki kvalitet, za novce koje traze (barem je tako do sada bilo, da ja znam)
Автоматски споено мислење:

pa onda objasniti nacin koriscenja boljoj polovini, pa jebada sa free listama, pa ...... sasvim dovoljno da odustanem, ovako ja u svojoj sobi (raju) radim sta hocu, kad hocu, koliko znam i umem
 
Последно уредено:
Член од
13 ноември 2009
Мислења
301
Поени од реакции
146
Zdravo,drugari!!!Dali ima nekoj dobra Astra da spodeli na pp,za licna upotreba,ne za zloupotreba... :)
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Pozz.drugari,citam i pitam se moze li biti iskrenog prijateljstva medju nama.I sta ga moze inicirati.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
mogu li se gledati arene i klubovi na stranom drimu - mogu, eto i to da znate ;)
Автоматски споено мислење:

Pozz.drugari,citam i pitam se moze li biti iskrenog prijateljstva medju nama.I sta ga moze inicirati.
moze, poverenje, kultura, tolerancija, postenje i na kraju upoznavanje ;)
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.841
Поени од реакции
3.093
ovim se bavim iz hobija i razbibrige, ali moram napomenuti da iptv nudi i kanale koji se ne mogu gledati satelitom i kablom, uzivam u tome da vidim sta sve "svet" gleda i u kom kvalitetu, retko gledam iskljucivo samo ono sto mene interesuje, i bez uvrede, gde ti to zivis i cime se bavis, jer ti je verovatno stresno gledati samo iptv, ako gledas free
Автоматски споено мислење:

zamisljao sam ja, kako bi mi izgledao zivot da koristim samo free iptv, pa mi se nesto nije svidela ta opcija, narocito zbog samostalnog interneta, jer ovo sto imamo u ponudi u Srbiji i nije neki kvalitet, za novce koje traze (barem je tako do sada bilo, da ja znam)
Автоматски споено мислење:

pa onda objasniti nacin koriscenja boljoj polovini, pa jebada sa free listama, pa ...... sasvim dovoljno da odustanem, ovako ja u svojoj sobi (raju) radim sta hocu, kad hocu, koliko znam i umem
Gledam bez problema, zato sto negledam free liste već sam izvučem i nađem i vjeruj mi slika odlična i ni da secne.. Samo ja negledam ove na jednu konekciju. Meni je bitno kad gledam da gledam ko čovjek i stvarno sam zadovoljan..
Автоматски споено мислење:

Vidiš npr diogen.. Imam skoro sve makove ali uopće ga negledam a zasto.. Pa jer su na jednu konekciju.. Neću kad upali vlasnik da mi šteka, trza a i onda i samog vlasnika zajebavam.. Gledam na više konekcija i to samo dobre servere koji netrzaju i rade odlično.. Slika mora bit dobra.. Za ovakav tv.
Автоматски споено мислење:

 

Attachments

Член од
7 март 2021
Мислења
55
Поени од реакции
20
Hahaha ne mogu da verujem hvalte me usta,ili seci usi krpi gaceLjudi ne lazite sebe vise,ebo vas telegram i free liste bolji servera,m3u,admin panel batalite se!!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom