Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 февруари 2015
Мислења
44
Поени од реакции
89
Duško Radović:

"Želim vam dan pun običnih čuda...
Šoljicu kafe koju niste morali sami da skuvate...
Neočekivani poziv od starog prijatelja...
Dan pun malih stvari u kojima uživate...
Dobre pesme na radiju...
Ključeve baš tamo gde ih tražite...
Dan sreće i sitnica koje vam daju osećaj da se Bog smeši na vas, da vas čuva jer ste posebni..
I da, želim vam mnogo ljubavi."
 
Член од
16 февруари 2015
Мислења
143
Поени од реакции
262
Nije mi problem brzina ....250/25Mb/s..al stalno ..evo probam da pregledam najavu za neki film ono secka li secka ...ma nemože ovo....evo vidi sam
https://youtu.be/jSbs46rqj7M
Treba da podesiš i odobriš poznate torent sajtove u podešavanima stremia koji imaju dosta seedera i mislim da tad nećeš imati problem verovatno nisi podesio te stvari u samom stremiu
 
Член од
12 ноември 2018
Мислења
50
Поени од реакции
14
Pozdrav! Zamolio bih ako neko ima adrese nekih zanimljivih grupa za iptv i tt. na Telegramu da mi posalje! Unapred hvala!
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.225
Поени од реакции
5.446
Среќни новогодишни празници на сите кои слават, за многу години :).
Еве еден интересен портал, во браузер не го отвара.
neomixs.com
500.png 500.png

Screenshot_2022-01-07-17-32-17-528_com.mvas.stb.emu.free.jpg
 
Член од
30 јануари 2021
Мислења
105
Поени од реакции
89
saskon
Среќни празници за многу години ! Неомикс е одличен портал ги има сите екс-ју канали само има една фалинка сите МК канали се во СД резолуција.Додека за љубители на спортот скоро сите се во ХД резолуција. Од филмските CineStar се ХД а другите во СД.Како и да е има многу канали околу 18000 а и филмови и серии
 
Последно уредено:

kelaviot

Prime Сasual Dating - Genuine Damsels
Член од
10 мај 2010
Мислења
531
Поени од реакции
318
saskon
Среќни празници за многу години ! Неомикс е одличен портал ги има сите екс-ју канали само има една фалинка сите МК канали се во СД резолуција.Додека за љубители на спортот скоро сите се во ХД резолуција. Од филмските CineStar се ХД а другите во СД.Како и да е има многу канали околу 18000 а и филмови и серии
Srekni praznici, raboti li toj portal na stb emu

Sent from my PPA-LX2 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom