Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Dosta toga je uništeno od jednokonekcijskih listi xc ,stalker_portala ulaza,flusseva,astre da ne nabrajamo...Naravno od provajdera raznih,resselera,hteli ili ne izprovocirani imamo reakciju...Uvode se novije zastite višestruke oni koji znaju nece gubiti previše vremena(ili ce gubiti ali nece širiti više taj info) a oni koji ne znaju njima ide više na štetu...
Pisano je vec o tome milion puta ...
Prelazi se sa jednog na drugo.Uništeno mnogo toga čemu to?
Posle kad bude manje listi za slanje ko će biti najviše oštećen?
Oni koji nemaju a ko uništava? razmislite..
od tvvieta,diogena ,tsp-manje više,zadnje ART-a do milion drugih ne mogu se ni setiti...
Zbog mogućih reakcija na post da kazem lično me ne pogadja ovo uopšte sa jedne strane...S druge strane sve to i negledljivo neko i moze gledati naravno;) ali će se upravo suzavati krug deljenja(da me neko pogrešno ne razume).
Neke stvari nisu za javno bez obzira ako je na jednom forumu ili negde to i izletelo moze nekada i da prodje ili da se gleda tj.da gleda neko još neko vreme...
Svako dobro pozdrav za sve...
Alfa ako cemo iskreno nista nije unisteno,promenjena adresa pa sta....sve nabrojano radi na drugim adresama.Zaprati ako vec ne pratis turke....bice ti sve jasnije.I dosad ko je znao nije sirio info...tu i tamo ponekad iz zlobe...jbg.Interesovanje se gubi zbog nedostatka vremena a ne zastite.
A sto se tice suzavanja kruga deljenja nista to ne znaci,deljeno je i dosad i mnogo toga radi.
I mislim da te reakcije na post poprilicno pogadjaju zato to potenciras.
I evo da ne bude da se u ni ucemu ne slazemo,neke stvari zaista nisu za javno...
E da jos nesto...mozes li poverovati da i vlasnici panela sami objavljuju u cilju popularisanja istog.Biznis je to...
I tebi svako dobro i pozdrav...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom