Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Samo da vas obavestim za onaj Balkan iptv sto onaj majnun nudi visekonekcijskenliste i trazi donaciju elmu jer donirao sam nije mi za 10 eura nego krade ljude i posle ih blokira evo jos njih se zale da nemoze da vide u donaciju likove skinuo im donaciju mene je blokirao sa forum bez ikakvog razloga nemojte nasedati ljudi 4o vam kqzem on je prevarant.
Al ih je covjek presvuko, al bilo je to ocekivati, poznavajuci njega, svi ste vi njemu ovce za sisanje, veli svaki mjesec po 10€,pa ko naleti naleti
 
Член од
14 декември 2021
Мислења
3
Поени од реакции
2
molm admine da otvore poseban topik gde cemo pisati o inetrnet radio stanicama ja sam danas otvorio ali ste prebavili u ovaj topic a ovde se pise o svemu i svacemu
 
Член од
14 декември 2021
Мислења
3
Поени од реакции
2
ti ocigledno ne shvatas prodji pola ove teme i videces o cemu se pisalo o televizorima o banovanjima i nebitnim stvarima treba dase topici razdvoje da onaj ko ima internet radio pise samo o tome a ko zeli internet televiziju da pise samo o tome
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
ti ocigledno ne shvatas prodji pola ove teme i videces o cemu se pisalo o televizorima o banovanjima i nebitnim stvarima treba dase topici razdvoje da onaj ko ima internet radio pise samo o tome a ko zeli internet televiziju da pise samo o tome
Najavi da delis par visekonekciskih iptv lista a posebno najavi da delis par visekonekciskih radio lista i sve ce ti bit jasno.
 
Член од
24 ноември 2018
Мислења
361
Поени од реакции
223
Pozdrav svima dali moze neko da mi se javi a da zna kako skenirati playlist?type=m3u&deviceMac=.....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom