Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
kazem ja rekoh da bacim kosku po treci put ,zasto liste kasne hahah i opet upali 3:misticen: stranice o kasnjenju i uvijek isti likovi
he, he
primetio sam to, probaj opet za mesec dana - i biće opet isto ... besmislena rasprava o kašnjenju IPTV-a :drk:
strimovi su i napravljeni da kasne
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
ajd ne lupaj više, ti i tvoje kašnjenje , nemaš ništa pametnije nego stalno s tim kašnjenjem , a razlog je da želiš biti kao španjolac ili njemac hahaha koji razlog ja mislim da ti patiš da budeš netko na ovom forumu hahaha
heheheheheee, ko je tebe sta pitao, i nemam sta da "budem", ja to jesam i gledam strimove bez kasnjenja
Автоматски споено мислење:

kazem ja rekoh da bacim kosku po treci put ,zasto liste kasne hahah i opet upali 3:misticen: stranice o kasnjenju i uvijek isti likovi
postavi ti majstore strim koji ne kasni, pa onda nesto pricaj
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Ja se upišam kad vodim kako ste opasni, koje sve liste imate.. Pa ja to ništa nemam.. Kako to nađete? YouTube ili
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.208
Поени од реакции
6.782
heheheheheee, ko je tebe sta pitao, i nemam sta da "budem", ja to jesam i gledam strimove bez kasnjenja
Автоматски споено мислење:


postavi ti majstore strim koji ne kasni, pa onda nesto pricaj
koga briga kasni li 20 ili 50 sekundi kad ja gledam za mene je to realno vrijeme hehe
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
a
Ja se upišam kad vodim kako ste opasni, koje sve liste imate.. Pa ja to ništa nemam.. Kako to nađete? YouTube ili
ko je tebi sta rekao, samo kazem da su ove liste bolje od arta
Автоматски споено мислење:

koga briga kasni li 20 ili 50 sekundi kad ja gledam za mene je to realno vrijeme hehe
ok, ti gledaj te sto kasne, a ja cu ove sto ne kasne
 
Член од
18 март 2019
Мислења
592
Поени од реакции
2.438
Najbolje od svega je to što se svi hvale da imaju hrpu listi a kad tražim od nekog neku m3u listu niko ništ ne da...
Pa ako imaš i hvališ se da imaš podjeli onima koji nemaju....
Il bar reci ma ko te jebe nedam a ne faca on ima pa neće ni komunicirat s nama smrtnicima koji nemamo!!
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.496
Поени од реакции
2.619
Ako moze edna lista m3u striktno za licna upotreba bi bil mnogu zablagodaren :)
 

kelaviot

Prime Сasual Dating - Genuine Damsels
Член од
10 мај 2010
Мислења
530
Поени од реакции
318
Член од
13 јануари 2021
Мислења
24
Поени од реакции
33
Meni je baš fora da strim kasni. Ja od prvog kola LŠ/LE/LK uz Flashscore aplikaciju gledam Arene.

Evo večeras videh svih četrdesetak golova. :) Iliti od početka sezone sam video SVE golove. :) Kad neće da oni puste Multiprenos pravim sam..

Flashscore pokaže "BIG CHANCE!", ja prebacim kanal, vidim gol, vratim nazad na najbolji meč večeri. E sad koliko Flashscore zaostaje za terenom ne znam niti me zanima ali mi se do sada najbolje pokazao Nordic1 koji logično ima još veći zaostatak. Kako Flashscore pokaže "BIG CHANCE!" 10-20 sekundi nakon toga bude gol. Iskreno nauživao sam se gledajući tako.

Tačno me zab'le da ja sa svojim ukućanima vidim gol u isto vreme kao i navijač koji je sav pokis'o na tribini. ;)
 
Член од
18 март 2019
Мислења
592
Поени од реакции
2.438
Auuuuii,znas ti ukucat u google 00:1a:79
Listi za 1000 zivota.A ako neznas ubi se i ti i tebi slicni
Kakve koristi od MAC listi kad imam stariji tv pa na njega mogu upisat samo m3u liste!
Znam ja korisit google... ima hrpa m3u listi koje traju dan ili 2 a ima hrpa ljudi koji isto mogu naći te liste koje su javno objavljene pa kad se zakači 10 ljudi na 1 konekciju nit se može gledat a niti traje dugo...
Bitno je da se svi hvale da imaju a niko neda!
Najlakše je reći ubi se... budi faca ako se već hvališ s tim ARTom pa podjeli jedan!
Ne treba mi lista s 100 konekcija... dosta mi samo s 1 konekcijom za vlastitu upotrebu!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom