Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Pozdrav svima i imam jedno pitanje:
Koristim SFVIP-Player za gledanje. Sam skeniram MAC adrese. Player otvori listu, ali ne i kanale.
Da li netko zna o cemu se radi, veca zastita ili su to MAC adrese koje se ne koriste?
A mozda je i sam player?
Radi se o geo block. nađi MAC iz svoje države ili upali VPN države odakle je MAC
 
Член од
28 август 2019
Мислења
23
Поени од реакции
40
Radi se o geo block. nađi MAC iz svoje države ili upali VPN države odakle je MAC
I opet postoji mogucnost da mu nece raditi ukoliko je ISP Lock treba i Internet provajdera da pogodi :)
Автоматски споено мислење:

mene je prosli put terao, a sada tebe, ovaj forum je izgleda samo za "strucnjake"
Koji su ti strucnjaci da i mi nesto naucimo :)
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
219
Поени од реакции
127
Previse je tu sto treba pogoditi.
Valjda ce mi netko dati neku koja ce da radi, kada ostanem bez lista. Za sada imam jos neke koji rade.
Zahvaljujem Vam koji ste podijelili svoje znanje.
 
Член од
28 август 2019
Мислења
23
Поени од реакции
40
Previse je tu sto treba pogoditi.
Valjda ce mi netko dati neku koja ce da radi, kada ostanem bez lista. Za sada imam jos neke koji rade.
Zahvaljujem Vam koji ste podijelili svoje znanje.
Zasto traziti od drugih da ti nesto poklone kad mozes i sam uz malo truda i elementarnog informatickog znanja doci do nekih dobrih listi, ne kazem premium nego onako solidnih ?
 
Член од
18 ноември 2018
Мислења
678
Поени од реакции
529
zdravo jedna mac lista exyu dobrobi mi dosla kao na primer portal client il portal geni fala
 
Член од
25 март 2017
Мислења
131
Поени од реакции
212
Do sada se nisam koristio sa SimpleTv programon pa me interesuje gdje da ubacim moju listu sa nazivima kanala u programsku strukturu i kako da je nazovem da je program prepozna.
Drugo pitanje se odnosi na Astre koje se neodazivaju na standardnu komandu "Sta...."?
Pozdrav i ugodno nedeljno poslijepodne
OBS..interesantna Astra od kolege saskona
 

Kajgana Shop

На врв Bottom