Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.453
Поени од реакции
15.991
Здраво, ми треба Арена 1 Премијум или некоја од хрватскине каде ке го пренесуваат Партизан. Фала.
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.342
Поени од реакции
3.119
Ako se ima ispravni MAC od clientportal .link... U koji player se može gledati..?
 
Член од
25 октомври 2017
Мислења
12
Поени од реакции
9
Pozdrav svima , jutros su mi pukle dve stabilne liste (http://mozaknapasu.com:8080..... ) i td .... pa ako neko ima
neku visak (STABILNU ) sa NOVA S , HRT-ovim kanalima , Sport Klubom , bio bih mu zahvalan ako mi posalje na PP ...
Hvala !!!
PS.Samo za licnu upotrebu !!!!
 
Член од
4 мај 2020
Мислења
577
Поени од реакции
894
Pozdrav svima , jutros su mi pukle dve stabilne liste (http://mozaknapasu.com:8080..... ) i td .... pa ako neko ima
neku visak (STABILNU ) sa NOVA S , HRT-ovim kanalima , Sport Klubom , bio bih mu zahvalan ako mi posalje na PP ...
Hvala !!!
PS.Samo za licnu upotrebu !!!!
Ooooo pa ti si dobar, meni pukle prije mjesec dana i nisam nasao rijesenje za taj problem...
 
Член од
25 октомври 2017
Мислења
12
Поени од реакции
9
Nazalost nisam ni ja ?!???
Автоматски споено мислење:

Ooooo pa ti si dobar, meni pukle prije mjesec dana i nisam nasao rijesenje za taj problem...
I meni je pukla pre mesec dana a onda posle dan- dva proradila !?? Ali ovo danas izgleda stvarno pukla !!!
 
Последно уредено:
Член од
7 мај 2017
Мислења
208
Поени од реакции
373
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
371
Поени од реакции
278
treba mi jedan mac dobar sa xxx kanalima , trazim jednu ovakvu iptv sto ima neke extra kanale( mature nl , hitzefrei, mmv gerymani)

stojko je željan igre :цицки:
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
219
Поени од реакции
127
Pozdrav svima i imam jedno pitanje:
Koristim SFVIP-Player za gledanje. Sam skeniram MAC adrese. Player otvori listu, ali ne i kanale.
Da li netko zna o cemu se radi, veca zastita ili su to MAC adrese koje se ne koriste?
A mozda je i sam player?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom