Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Bila je prije bolja sad mi se ne dopada pokvarili se.Za sad 4 odskacu jako od konkurencije za dobiveno ulozeno,ostali stagniraju.Necemo ih reklamirat da ih ne zajasu.
Автоматски споено мислење:

Mnogi su me tu pitali koja je najbolja lista.Najbolja top 1. Je dobra (c) linija sa total tv,max tv ,a1 itd...nema bolje.
Svi se kunu u kvalitetu e pa carsaring je kvaliteta,a iptv se nemoze merit kvalitetom sa cardsaringom.
Svaki onaj koji je gledao tekme preko satelita i iptv to moze potvrdit.Oni koji se nisu susretali sa tim tesko to mogu razumit.Stim da mozes gledat c liniju isto preko vlc preko smart tv itd.....
 
Последно уредено:
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Bila je prije bolja sad mi se ne dopada pokvarili se.Za sad 4 odskacu jako od konkurencije za dobiveno ulozeno,ostali stagniraju.Necemo ih reklamirat da ih ne zajasu.
Автоматски споено мислење:

Mnogi su me tu pitali koja je najbolja lista.Najbolja top 1. Je dobra (c) linija sa total tv,max tv ,a1 itd...nema bolje.
Svi se kunu u kvalitetu e pa carsaring je kvaliteta,a iptv se nemoze merit kvalitetom sa cardsaringom.
Svaki onaj koji je gledao tekme preko satelita i iptv to moze potvrdit.Oni koji se nisu susretali sa tim tesko to mogu razumit.Stim da mozes gledat c liniju isto preko vlc preko smart tv itd.....
Ajd ti se razumiješ u to.. Prepprući mi neki combo uređaj da bude mag i android box u jednom.. A sad neznam dali ppstoji uopće da ima plus to i tjuner za zemaljsko gledanje normalnog tv
 
Член од
1 мај 2020
Мислења
45
Поени од реакции
57
Ajd ti se razumiješ u to.. Prepprući mi neki combo uređaj da bude mag i android box u jednom.. A sad neznam dali ppstoji uopće da ima plus to i tjuner za zemaljsko gledanje normalnog tv

Octagon SX88+ Optima Combo

Ako imas od nekoga portal/stalker i oscam liniju... najbolja kombinacija za malo para..
 
Член од
18 февруари 2021
Мислења
23
Поени од реакции
7
Bila je prije bolja sad mi se ne dopada pokvarili se.Za sad 4 odskacu jako od konkurencije za dobiveno ulozeno,ostali stagniraju.Necemo ih reklamirat da ih ne zajasu.
Автоматски споено мислење:

Mnogi su me tu pitali koja je najbolja lista.Najbolja top 1. Je dobra (c) linija sa total tv,max tv ,a1 itd...nema bolje.
Svi se kunu u kvalitetu e pa carsaring je kvaliteta,a iptv se nemoze merit kvalitetom sa cardsaringom.
Svaki onaj koji je gledao tekme preko satelita i iptv to moze potvrdit.Oni koji se nisu susretali sa tim tesko to mogu razumit.Stim da mozes gledat c liniju isto preko vlc preko smart tv itd.....
Kako doci do c linije, kao sto kazes iptv se ne moze mjeriti kad uporedim kvalitet slike sa mojom kablovskom preko optike.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Kako doci do c linije, kao sto kazes iptv se ne moze mjeriti kad uporedim kvalitet slike sa mojom kablovskom preko optike.
Ja imam placen max tv i gratis maxtv to go na 3 uredaja i picbox videoteku gratis plus sve 7 dana otraga gledanje.
Imam dva max tv plus jos tri gratis tcom bio darezljiv pa mi doneli 5 uredaja hahaaa.A c linija se nade za 150 -200 kn godisnje,za one koji si neznaju nac.
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Ajd ti se razumiješ u to.. Prepprući mi neki combo uređaj da bude mag i android box u jednom.. A sad neznam dali ppstoji uopće da ima plus to i tjuner za zemaljsko gledanje normalnog tv
Nije Mag već enigma 2 i android ,postoje takvi boxevi ,combo odnosno sa tri tunera satelit ,kabal i terestrijalno odnosno zemaljski.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom