Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 август 2021
Мислења
18
Поени од реакции
27
mozes li to malo podrobnije objasniti, da bi nesto naucili, jer je ovo tudja (kako ti kazes) lokalna adresa :cool:
pa kad vec hoces objasnit cu,na slici se vidi da ti je start od ip range-a kojeg skeniras na 192.168.0.1 a kraj na 192.168.0.254 što pripada u privatne ip adrese klase C
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
240
Поени од реакции
32
Ljudi, ne mogu vise da se mucim, sta je najbolje da uzmem da mogu pratim Arene sport srpske, dakle da ima arene premium od 1-3 i Arena od 1-8, posedujem sve sbb kanale, ali mi treba nesto za Arene.
Hvala unapred na odgovorima
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Bilo nekad znaci nema vise :)
mislio sam na ovo - vise godina, znaci ni ti ne verujes, ne znam sta da vam kazem ljudi, jedino da kacim slike
Автоматски споено мислење:

'ajmo onda ovako, jel' postoji cs, moze li se "uloviti" to sto neko deli i naplacuje (u najvecem broju slucajeva) ;) :D
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
371
Поени од реакции
278
ja sam jednom imao jednu takvu gledao je skoro tri godine , a nasao je preko ovog skenera Network IP Scanner a sad nenađem više ništa očito ja neznam više skenirat , ko još skenira sta sa tim skenerom molim ga da stavi screen da vidim koje kvačice ima u skeneru stavljene jer očito ja nesto pogresno stavio
 

Kajgana Shop

На врв Bottom