Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 јануари 2020
Мислења
101
Поени од реакции
126
meni nece global telecom da radi koristim express vpn
nece ni kod mene ako neko zna rjesenje a hoce pomoci nek se javi revansiracu mu se
Автоматски споено мислење:

da ne trazim samo onako kome treba lista od clientportala al samo jedan nek zatrazi javno ide mu lista al opet naglasavam kome treba
 
Последно уредено:
Член од
4 март 2020
Мислења
19
Поени од реакции
17
kome da se javim da kupim tu listu
E, čitam par postova stvarno jadno. Uhvatili se za art ko blesavi a toliko portala. Ako radi ok ako ne ima drugih. Šta tolika fama oko njega, još će na kraju ispasti nezamenljiv. Ja samo želim da ukažem da to postaje mit i samo mu podižete cenu, ništa više. Normalan portal, sa lepom filmskom kao i stotine drugih, ništa posebno.
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
E, čitam par postova stvarno jadno. Uhvatili se za art ko blesavi a toliko portala. Ako radi ok ako ne ima drugih. Šta tolika fama oko njega, još će na kraju ispasti nezamenljiv. Ja samo želim da ukažem da to postaje mit i samo mu podižete cenu, ništa više. Normalan portal, sa lepom filmskom kao i stotine drugih, ništa posebno.
tako je slazem se niko se nije uhvatio ovo je zbog prethodnih komentara i slikara koji slikaju stb ili sta vec i pricaju o artu danima i uzivaju kad drugi ne mogu gledati
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom