Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
17 февруари 2015
Мислења
96
Поени од реакции
56
moze li neko da mi predlozi free plejer za android tv koji otvara liste sa macovima
 
Член од
22 октомври 2021
Мислења
5
Поени од реакции
0
Ima li neko IPTV m3u sa srpskim Arenama Premium, mogu i samo Arene ne mora nista drugo ?
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Upozorit ću vas a vi kako hoćete.. Dsuki ili panel razarać radi skupa s ovim iz arta.. Sve mu prenosi ali opet nista od toga... Ja vas upozorio a vi kako hoćete.. Vjerujte ili nemorate...
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Gospodin, naglasavam gospodin koji je vlasnik arta je bio stvarno gentelman, nikom nije jako srao po pitanju besplatnog gledanja i sl.
Sve je to bilo u redu dok se to koristilo za ljude koji zive gdje zive, imaju primanja koja imaju, gledali su mukte te stvari i njihovi unuci kad su htjeli gledati crtice, zene i mame kad su htjele gledati sapunice i sve je bilo ok.
E sad omladino, covjek je pipu zatvorio, ali kako obicavamo reci opet ce najebati oni kojima to najvise treba. :(
Pa vi udrite i dalje po tom pitanju, nema veze.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Ovaj put se malo bolje zastitio ali i dalje se gleda,, nemoj niko na mp da me pita kako jer mu necu odgovorit, nijesam ni ranije odgobarao na pitanja oko njega necu ni sada, jer kao sto kaze kljuki do sad je jako tolerantan bio i neka se bolje zastitio..

Envoyé de mon M2101K6G en utilisant Tapatalk
 
Член од
8 ноември 2019
Мислења
97
Поени од реакции
99
Ja ga nikad nisam imao a voleo bih, bez da platim naravno :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Gospodin, naglasavam gospodin koji je vlasnik arta je bio stvarno gentelman, nikom nije jako srao po pitanju besplatnog gledanja i sl.
Sve je to bilo u redu dok se to koristilo za ljude koji zive gdje zive, imaju primanja koja imaju, gledali su mukte te stvari i njihovi unuci kad su htjeli gledati crtice, zene i mame kad su htjele gledati sapunice i sve je bilo ok.
E sad omladino, covjek je pipu zatvorio, ali kako obicavamo reci opet ce najebati oni kojima to najvise treba. :(
Pa vi udrite i dalje po tom pitanju, nema veze.
zatvorio je on nista i sam znas problem je sto je postao ogroman rijec je o milionima to vec prelazi u vece instance samo vidim zadnjih nekoliko stranica prica je pametno postavljena da se diskusuje o artu reklama ili vec sta cudi me sakson nije ovo stopirao na vrijeme i obrisao jer radio je dobru stvar ovdje ali izgleda da neki ljudi imaju protekciju kao i svugdje samo kazem jxxo art i rezolucije
pozdrav
 

Kajgana Shop

На врв Bottom