Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Dal ima netko tvviet listu za podjelit ? moze na pm
To ti nis ne vredi ja neki dan malo prelistao i ugasio,to je napuhana lista dmtn 100 puta bolja.
Автоматски споено мислење:

Ne radi Msat na onome tako da nema gledanja na crnjaka.Nizak bitrate previše kanala natrpano na jednom transponderu.I stari dreamboxovi ne podržavaju hevc video kodek.
Moj drem je na tavanu za uspomenu zavrsio.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Imam jednu sugestiju za ove sta prodaju liste.Bilo bi dobro da se ugledate na Damira i njegov Art.On na svoje filmske ne orginal stavio lijepo 7 dana otraga da se gleda,i ovi svi ostali ubacivaju i davaju razna imena tim filmskim.Pa gospodo sta prodajete ugledajte se na Art ili niste dorasli tom izazivu i ne pratite trendove.Iako vidim da vec nekoji kradeju od Damira i ubacivaju kanale u svoje liste.
Da sad ne reklamiramo server.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Imam jednu sugestiju za ove sta prodaju liste.Bilo bi dobro da se ugledate na Damira i njegov Art.On na svoje filmske ne orginal stavio lijepo 7 dana otraga da se gleda,i ovi svi ostali ubacivaju i davaju razna imena tim filmskim.Pa gospodo sta prodajete ugledajte se na Art ili niste dorasli tom izazivu i ne pratite trendove.Iako vidim da vec nekoji kradeju od Damira i ubacivaju kanale u svoje liste.
Da sad ne reklamiramo server.
Ma daj molim te.. Pa taj nema ni sve Cinestare u listi.. Koje je to praćenje trendova.. Jedino mu je videoteka dobra..
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ma daj molim te.. Pa taj nema ni sve Cinestare u listi.. Koje je to praćenje trendova.. Jedino mu je videoteka dobra..
E koji si ti strucnjak majko mila,jel si ti uopste imao pravi art kad u rukama ili ono ........Izgleda da ti uopste ne kuzis o cemu ja pricam.dux vrijeme te pregazilo nazalost jeb...ga.
Автоматски споено мислење:

Dva brata i global koriste isti epg
Tu ti je primjer kako si se zdurio,najbolje da samo citas i nista ne komentiras.
Samo meni i drugima nije jasno sta je dva brata krivo globalu.Global je u biti server od dva brata tako suti bices pametnjiji u ocima drugih koji te cijene.
 
Последно уредено:
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Znam ja vrlo dobro sta je art.. Ali ozgleda da ti neznaš.. Ja neznam da u artu ima Cinestar comedy, Cinestar 2.. Ili i tvom ima?
Автоматски споено мислење:

Jel ima??? Ili to nije pravi art
Автоматски споено мислење:

E koji si ti strucnjak majko mila,jel si ti uopste imao pravi art kad u rukama ili ono ........Izgleda da ti uopste ne kuzis o cemu ja pricam.dux vrijeme te pregazilo nazalost jeb...ga.
Автоматски споено мислење:


Tu ti je primjer kako si se zdurio,najbolje da samo citas i nista ne komentiras.
Samo meni i drugima nije jasno sta je dva brata krivo globalu.Global je u biti server od dva brata tako suti bices pametnjiji u ocima drugih koji te cijene.
A sa željkom sam na skajpu redovno i znam dobro sta je koji server.
 

Attachments

Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ma daj molim te.. Pa taj nema ni sve Cinestare u listi.. Koje je to praćenje trendova.. Jedino mu je videoteka dobra..
Je nema cinestar2.Al ima svoje napominjem svoje filmske 7 dana otraga o tome ja pricam sta drugi to ne stave.Zdrava hrana mu ukrala dosta kanala i stavila u svoj al nema 7 dana otraga na tim kanalima filmskim posebnim hahaaa.
To ti nije pravi art sta si slika,pravi art ima manje kanala po stranicama,necu u detalje.Nisi ti nikad imao pravog arta za stb al ok ti vjerujes da imas i ja to postujem sta cu ti ja.Sto ljudi sto cudi.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Je nema cinestar2.Al ima svoje napominjem svoje filmske 7 dana otraga o tome ja pricam sta drugi to ne stave.Zdrava hrana mu ukrala dosta kanala i stavila u svoj al nema 7 dana otraga na tim kanalima filmskim posebnim hahaaa.
To ti nije pravi art sta si slika,pravi art ima manje kanala po stranicama,necu u detalje.Nisi ti nikad imao pravog arta za stb al ok ti vjerujes da imas i ja to postujem sta cu ti ja.Sto ljudi sto cudi.
Na slici se vidi da ide 7 dana u natrag.. Ja neznam sta ti prićaš i koji je smisao da me provociraš... "pravi art ima više vrsta macova" živi ti u svom svijetu kako znaš sve i najbolji si i uvjek si prvi.. Ja nemogu vjerovat sta ti zabrijavaš.. Ajd gledaj ti sve najbolje, znaći ORIGINAL hahaha.. A ja ću kopiju.. E svasta..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom