Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
31 јануари 2020
Мислења
130
Поени од реакции
89
Jel može neko bilo ko da mi posalje dream nastavke za exyu kanale na pm. Hvala unapred.
Nadam se da će bar neko poslati. Hvala unapred.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
Molio bi vlasnika baklje da popravi ova svoja dva kanala.. Baklja romance.. Sve dobro radi a oni bufraju... Hvala
Автоматски споено мислење:

Hitno molim, žena me viće... Popravljaj to
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
112
Поени од реакции
290
Sta se desava ovdje.Pregledao polednjih par stranica i sta sam vidio??? Gdje je iptv.Pozdrav svima
Автоматски споено мислење:

Daj udrite po mac kao na Telegramu ;)
Автоматски споено мислење:

Mislite da ste pametniji ???
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
Kad se objavi lista, objavio si nešto od prodavača iptv i po nekom zakonu nisi ga baš jako ni prekršio.. Ali objavom mac od mag uređaja kršiš moj zakon o privatnosti.. Objavljuš osobne srvari od ljudi a to je kažnjivo zakonom.. Pa ti izvoli
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
112
Поени од реакции
290
Pa dajte nesto ljudima a ne samo bla bla...
Автоматски споено мислење:

Mislim da je ovo namijenjeno za to. Ja bih ovdje mogao svasta da objavim i da pomognem pojedincima ali eto..visa sila kao sa coronom.Vladaju pogresni ali jos malo..Pozdrav svima
Автоматски споено мислење:

Molio bi vlasnika baklje da popravi ova svoja dva kanala.. Baklja romance.. Sve dobro radi a oni bufraju... Hvala
Автоматски споено мислење:

Hitno molim, žena me viće... Popravljaj to
Dux4 -Budi iskren.Koji je tvoj panel-server ???
Автоматски споено мислење:

Ako imas a imas mogu te mozda zastititi ...Javi se
 
Последно уредено:
Член од
14 август 2019
Мислења
11
Поени од реакции
6
Molio bi vlasnika baklje da popravi ova svoja dva kanala.. Baklja romance.. Sve dobro radi a oni bufraju... Hvala
Автоматски споено мислење:

Hitno molim, žena me viće... Popravljaj to
I Baklja Romance i Baklja Mysteries rade dobro. Provjeri net. Obzirom da su oba kanala 5.5 do 6 Mbps! :D
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
I Baklja Romance i Baklja Mysteries rade dobro. Provjeri net. Obzirom da su oba kanala 5.5 do 6 Mbps! :D
Nisu radili dobro kad sam napisao, poćelo dobro radit nakon 20 minuta od posta... Ej zakon su mi ta dva kanala..
Автоматски споено мислење:

Ps. Brzina mi je bila 0k0 55 mbs. Inaće imam 60/10 brzinu
 
Член од
14 август 2019
Мислења
11
Поени од реакции
6
Nisu radili dobro kad sam napisao, poćelo dobro radit nakon 20 minuta od posta... Ej zakon su mi ta dva kanala..
Автоматски споено мислење:

Ps. Brzina mi je bila 0k0 55 mbs. Inaće imam 60/10 brzinu
Ja mislio da to niko ne gleda. Dump od pickboxa i nesto HBO OD.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
Ja mislio da to niko ne gleda. Dump od pickboxa i nesto HBO OD.
Ma žena nešto bolesna.... Jućer cijeli dan ovaj romace gledala haha.. A ja znam ovaj drugi. Cinestar comedy i mali nik junior, to se kod nas gleda.. Nemam običnu tv niti satelit pa koristim iptv.. Jbg nemoj se ljutit ako si vlasnik.. Ja se malo prikačim ali nezloupotrebavam.. Ni videoteka nije loša.. Ženi se sviđa baklja a ima na istom tv i vivet i art haha
 
Член од
14 август 2019
Мислења
11
Поени од реакции
6
Ma žena nešto bolesna.... Jućer cijeli dan ovaj romace gledala haha.. A ja znam ovaj drugi. Cinestar comedy i mali nik junior, to se kod nas gleda.. Nemam običnu tv niti satelit pa koristim iptv.. Jbg nemoj se ljutit ako si vlasnik.. Ja se malo prikačim ali nezloupotrebavam.. Ni videoteka nije loša.. Ženi se sviđa baklja a ima na istom tv i vivet i art haha
NIsam vlasnik... Dok ide ide...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom