Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Joj kakav je owaj narod ljudi moji... LJUDI KOLEGE POZNANCI NEPOZNANCI.. RAZUMITE BEZ MUKE NEMA NAUKE.. NEMOZE SE SVE KLICK IMA SVE... MORA MALO DA SE GREJE STOLICA.... POZDRAV SVIMA NEMOJ TE SE LJUTITI NA MENE SAMO KAZEM DA IMATE ZA SEBE ZIWI MI I ZDRAVI BILI POZDRAV OD MENE..
Citiras me i vices,ne razumem zbog cega....
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
I sta sad??? Ćemo stavljat javno ili ne..
Hvala svima koji nisu pimogli a znali su. Odužit ću im se istom mjerom..
Problem je riješen..
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Jbt sve sam, radiš i pitaš za sitnici u vezi stb kako pokrenut i prave se blesavi..
Znam da gledati vi kojima sam poslao upit.. Zamisli meni koji ništa uništio ni prenio nije sto je dobio..
Znate sta.. Kad skužim kako da pokrenem sad po novom art u stb sve ću stavit javno vama u inat cijeli json file, skupa sa naćinom. Oni makovi idu sporo, oni me nezanimaju a ovi drugi vjerovatno zahtjevaju id ili potpis.. Naći ću ja sam.. Jbt svi nešto pitaju a kad ja pitam ima možda dva čovjeka u cijelom iptv koji se jave.. Zaboli me ionako ne ovisim o vama.. Pa ćete i vi tražit izponova.. Ja vam kažem svi će znati a i sam gazda, ako nevidi ja ću mu javit.. Sve sto sam sam skužio i našao.. Jbt da mi netko uštedi malo vremena.. Ali neeee...
Автоматски споено мислење:

Pitaš za makove stare 5 godina jer si ih zagubio jer mi treba za provjeru... Ništa..

Pitaš za stb... Ništa..
A bitno kad skužiš evo ih.. Kako, kako, pošalji pošalji.. Ma dajj više
Автоматски споено мислење:

Ima jedan koji zaslužuje poštovanje moje i kojem sam ja pomagao prije 5 godina a sad mi se odužio duplo.. Kad god mu se javim odgovori i obrnuto, naućio je stvarno puno.. Svaka mu ćast..
Ime mu neću navesti radi njega ali znat će on..
Dux smiri se,i sam si rekao da art nije nesto pa sta se zamaras radi njegove videoteke
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Препорака за сателитски ресивер и каде може да се купат бидејќи се помалку постојат продавници за продажба на сателитска опрема.
Zavisi koliko si spreman da ulozis odnosno budzet za resiver.Imas od 90 pa do 400-500 evra grubo kazano 4K resiveri .Hoces sa jednim ili vise tunera naprimer tri dvbs2/dvb-T2/C.Znaci Satelit,kabal i terestrijalna odnosno zemaljska.
Imas i resivere sa dualbot Enigma2/Android ,znaci ponuda je velika samo trebas znati sta ti treba odnosno sta hoces.
 

NiTr0

ГЛИЦЕРИН
Член од
4 април 2006
Мислења
467
Поени од реакции
4
Здраво друштво,
не знам дали овде или друга тема:
дали има некој да ми сподели NETFLIX ...
Ви благодарам...
 
Член од
1 септември 2020
Мислења
221
Поени од реакции
588
IMA
Препорака за сателитски ресивер и каде може да се купат бидејќи се помалку постојат продавници за продажба на сателитска опреma
Ima edna na plastiçarska ulica,vo agolot pozadi od kaj mostot -podvoznjakot...
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Imas li neka lista m3u?
Naravno da imam.. Jel ti stvarno nešto treba.. Exyu ili?
Автоматски споено мислење:

Dux smiri se,i sam si rekao da art nije nesto pa sta se zamaras radi njegove videoteke
Ma nesmaram se više.. Znas i sam da je slatko imati.. Ma riješeno, bez zajebancije.. I ono si imao pravo a pomislio sam da zajebavaš.. Ono da ih ima dvazesetak koji su sad neznam naziv napamet ali iznad full reselera.. Stvarno istina
Автоматски споено мислење:

Smiren sam evi vise neću ni rijeć napisat o tome..
 
Член од
15 февруари 2013
Мислења
73
Поени од реакции
89
Ako neko hoce neka mi posalje na PM visekonekcisku liniju sa dobrom videotekom.
Kao sto je do pre neki dan bila nightfight.xyz.
Hvala svima unapred!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom