Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Zato ja vise po forumima nis ne dijelim a sve ide nikakve informacije ni aaaaaa......
Nek se pate vlasnici i reseleri hahaaaa
Baj,baj........Trazim jednog neke podatke,a dao mu na taci i ovaj se izvlaci a lepotani ni stricu vise a kamoli ikome po forumima i poznatim i nepoznatim kraj prici sa moje strane
To su samo vaši izgovori da nikome ništa ne date, ne kažete, ali da pametujete i tražite, to da, ... tuđe hoćemo - svoje ne damo.
Zato ste i omiljeni kod tih tzv. vlasnika panela koji navodono ovde špijuniraju sve vreme - pošto nikome ništa ne dajte i ne kažete - oni vas i ne diraju, to ste sami o sebi primetili!
 
Член од
12 август 2020
Мислења
59
Поени од реакции
53
Molio bih ako neko zna da mi da info sta je sa ovom adresom:maxxxcroproopt.net:25461, imam par macova, radili, sada ne rade, ako moze na PM.
Hvala
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
To su samo vaši izgovori da nikome ništa ne date, ne kažete, ali da pametujete i tražite, to da, ... tuđe hoćemo - svoje ne damo.
Zato ste i omiljeni kod tih tzv. vlasnika panela koji navodono ovde špijuniraju sve vreme - pošto nikome ništa ne dajte i ne kažete - oni vas i ne diraju, to ste sami o sebi primetili!
Koliko se ja sjećam, neki dan si me pitao nešto i dobio si.. Iako neznam koji si.. Ali na pm tako da nitko nezna ni koji server ni šta... A sad opet pišeš kao da aam te odjebo.. Jbt koji ste vi ljudi, nevjerovatno..
Ma ima panelrazarac pravo..
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Koliko se ja sjećam, neki dan si me pitao nešto i dobio si.. Iako neznam koji si.. Ali na pm tako da nitko nezna ni koji server ni šta... A sad opet pišeš kao da aam te odjebo.. Jbt koji ste vi ljudi, nevjerovatno..
Ma ima panelrazarac pravo..
Ne gubi veru u ljude,ima mnogo onih koji zasluzuju.E sad sto se tice volje.....i ja je imam sve manje.Istrajavam zato sto vidim poznate nickove,mada mnogi fale verujem da su dobro i tu i da posmatraju iz prikrajka.Valjda cemo i mi tako uskoro. ;)
Автоматски споено мислење:

To su samo vaši izgovori da nikome ništa ne date, ne kažete, ali da pametujete i tražite, to da, ... tuđe hoćemo - svoje ne damo.
Zato ste i omiljeni kod tih tzv. vlasnika panela koji navodono ovde špijuniraju sve vreme - pošto nikome ništa ne dajte i ne kažete - oni vas i ne diraju, to ste sami o sebi primetili!
Evo konane da ne bude da ne damo i da su izgovori,spreman sam da podelim sa tobom ono sto imam.Reci koja su ti interesovanja i ako imam rado cu podeliti sa tobom neku adresu.Mislim da velikodusnije ne moze biti.

I iako su virtuelna prijateljstva veruj kad je pomoc potrebna bezrezervno priskacemo i kad je realni zivot u pitanju.Barem mi neki.
I da ne zaboravim,da zato smo i omiljeni kod tih kako si napisao tzv.vlasnika panela- pa postenje se ceni.
 
Последно уредено:
Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
To su samo vaši izgovori da nikome ništa ne date, ne kažete, ali da pametujete i tražite, to da, ... tuđe hoćemo - svoje ne damo.
Zato ste i omiljeni kod tih tzv. vlasnika panela koji navodono ovde špijuniraju sve vreme - pošto nikome ništa ne dajte i ne kažete - oni vas i ne diraju, to ste sami o sebi primetili!
Istina. Neki dan sam pitao na pm za epg od Arta nekoliko tzv. iptv stručnjaka, jedan mi je kao nešto odgovorio, ostali se nisu udostojili nikakav odgovor poslati pa makar i negativan. Doduše, nisam niti očekivao, tj. znao sam da je ishod 0 bodova, ali eto..pomisliš kako možda još uvijek ljudi imaju empatije za druge. Mislim, a to je i @gasans nedavno potvrdio da postoji neka vrsta iptv "sekte" (bez zle namjere koristim ovu riječ) koji se znaju po nick- ovima i "stažu", i gotovo nemoguće je tu upasti kao relativno novi u iptv svijetu (mada je moj nick na satelitskim forumima i do 15- ak god. prisutan). Ali eto, sreća je da postoje ljudi koji pomognu i kada se naj manje nadaš. Prepoznati će se i jedni i drugi.
 
Последно уредено:
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Svi mi imamo neke svoje panele, portale, stalkere, flussonice koje držimo pod ključem, koje ne dajemo nikom i toliko se poistovetimo sa njima da kad prestanu da rade prvo pomislimo na svakakve zavere i krivice ovih ili onih.
Ali niko ni ne traži ta vaša ili naša "blaga", već samo neku informaciju kako nešto funkcioniše, a toga je na ovom forumu uvek bilo pa sad nestalo, samo pogledajte prvih 100-200 strana na ovoj IPTV grupi.
Mislim da je OK javno pitati nešto, pa ako neko ima potrebu neka odgovori na privatne poruke, a ne da javno omalovažava nečiji nedostatak informacija ili neznanje.
Snađi se sam, niko nikada ni meni nije rekao, odakle ti pravo da pitaš tako nešto ... su izgovori.
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
Istina. Neki dan sam pitao na pm za epg od Arta nekoliko tzv. iptv stručnjaka, jedan mi je kao nešto odgovorio, ostali se nisu udostojili nikakav odgovor poslati pa makar i negativan. Doduše, nisam niti očekivao, tj. znao sam da je ishod 0 bodova, ali eto..pomisliš kako možda još uvijek ljudi imaju empatije za druge. Mislim, a to je i @gasans nedavno potvrdio da postoji neka vrsta iptv "sekte" (bez zle namjere koristim ovu riječ) koji se znaju po nick- ovima i "stažu", i gotovo nemoguće je tu upasti kao relativno novi u iptv svijetu (mada je moj nick na satelitskim forumima i do 15- ak god. prisutan). Ali eto, sreća je da postoje ljudi koji pomognu i kada se naj manje nadaš. Prepoznati će se i jedni i drugi.
Ako za 15 godina po forumima nisi uspio naći par drugara ili istomišljenika to je do tebe. Kajgana je sad baš onakva kakva je trebala biti od prvog dana - dobra. Pozdrav svima.
 
Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
Ako za 15 godina po forumima nisi uspio naći par drugara ili istomišljenika to je do tebe. Kajgana je sad baš onakva kakva je trebala biti od prvog dana - dobra. Pozdrav svima.
Bit će da si u pravu. Kajgana je sada takva za tri dana bude jedna stranica postova. I sam je posjetim jednom u dva mjeseca od kada ju je preuzela ekipa sa SF- a.
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Istina. Neki dan sam pitao na pm za epg od Arta nekoliko tzv. iptv stručnjaka, jedan mi je kao nešto odgovorio, ostali se nisu udostojili nikakav odgovor poslati pa makar i negativan. Doduše, nisam niti očekivao, tj. znao sam da je ishod 0 bodova, ali eto..pomisliš kako možda još uvijek ljudi imaju empatije za druge. Mislim, a to je i @gasans nedavno potvrdio da postoji neka vrsta iptv "sekte" (bez zle namjere koristim ovu riječ) koji se znaju po nick- ovima i "stažu", i gotovo nemoguće je tu upasti kao relativno novi u iptv svijetu (mada je moj nick na satelitskim forumima i do 15- ak god. prisutan). Ali eto, sreća je da postoje ljudi koji pomognu i kada se naj manje nadaš. Prepoznati će se i jedni i drugi.
Ako je neko covek on je to bez obzira na okolnosti,nema tu veze staz niti iptv sekta kako kazes.Ljudski je pokusati upoznati nekoga pre nego pokusas da se okoristis.A koliko vredis iako je virtuelno prijateljstvo u pitanju pokazuje kada ti neko poveri svoj novac i poverenje.
Da ima i toga iako ce ti zvucati kao fantastika i ponosan sam sto su neki u meni videli upravo to.
I nije tacno da se ne moze upasti,sam kazes da si 15-ak god. prisutan i da je bilo ljudi koji su ti pomogli kad si se naj manje nadao.Pa sta je prepreka pa nisi upao....bice da je do tebe i tvog stava.
Meni licno si simpatican ali samo toliko.
Автоматски споено мислење:

Svi mi imamo neke svoje panele, portale, stalkere, flussonice koje držimo pod ključem, koje ne dajemo nikom i toliko se poistovetimo sa njima da kad prestanu da rade prvo pomislimo na svakakve zavere i krivice ovih ili onih.
Ali niko ni ne traži ta vaša ili naša "blaga", već samo neku informaciju kako nešto funkcioniše, a toga je na ovom forumu uvek bilo pa sad nestalo, samo pogledajte prvih 100-200 strana na ovoj IPTV grupi.
Mislim da je OK javno pitati nešto, pa ako neko ima potrebu neka odgovori na privatne poruke, a ne da javno omalovažava nečiji nedostatak informacija ili neznanje.
Snađi se sam, niko nikada ni meni nije rekao, odakle ti pravo da pitaš tako nešto ... su izgovori.
Ja sad stvarno ne razumem toliki jad i bes.Bez rezervno ti ponudim pomoc a ti posle toga napises ovakav post.Ma mi smo budale sto pokusavamo......
Burmane u pravu si okacim slike pa ko zavidi nek zavidi.
 
Последно уредено:
Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
Ako je neko covek on je to bez obzira na okolnosti,nema tu veze staz niti iptv sekta kako kazes.Ljudski je pokusati upoznati nekoga pre nego pokusas da se okoristis.A koliko vredis iako je virtuelno prijateljstvo u pitanju pokazuje kada ti neko poveri svoj novac i poverenje.
Da ima i toga iako ce ti zvucati kao fantastika i ponosan sam sto su neki u meni videli upravo to.
I nije tacno da se ne moze upasti,sam kazes da si 15-ak god. prisutan i da je bilo ljudi koji su ti pomogli kad si se naj manje nadao.Pa sta je prepreka pa nisi upao....bice da je do tebe i tvog stava.
Meni licno si simpatican ali samo toliko.
Автоматски споено мислење:


Ja sad stvarno ne razumem toliki jad i bes.Bez rezervno ti ponudim pomoc a ti posle toga napises ovakav post.Ma mi smo budale sto pokusavamo......
Burmane u pravu si okacim slike pa ko zavidi nek zavidi.
Rekao sam da sam 15- ak god po satelitskim forumima. I dan danas imam kontakte sa ljudima koje sam upoznao (neke od njih i osobno) još od vremena sharinga preko yumatu, pa i ranije. Za iptv sam se zainteresirao otprilike u isto vrijeme kada sam se i registrirao na ovaj forum. To je bilo vrijeme klanova, "kraljeva", "careva" i ne znam koga sve ne. Slažem se, do mene je i moga stava jer se nisam nikome htio uvlačiti, niti stati na bilo čiju stranu. A mogao sam i sve bi bilo jednostavnije. No, pusti to, i nisam nikada nikoga pitao kako se ulazi u panel ili nešto takvoga nego za j...ni epg url od usranog arta i nitko, pazi NITKO mi nije odgovorio. Zaključak: ili konanova konstatacija o zmiji i nogama ili naši "stručnjaci" pojma nemaju. Ende.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
371
Поени од реакции
278
ama baš ništa , nema prepucavanja , nema listi , nema macova nema ništa , prije smo se malo barem nasmijali onima sto su se prepucavali hehe , velik pozdrav drugaru
Starbucks1
 

Kajgana Shop

На врв Bottom