Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 мај 2017
Мислења
208
Поени од реакции
373
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Stvarno misliš da vlasnici-gazde portala prate ovaj forum i gledaju da li ih neko "potkrada" ?
Ne samo ovaj,pa to im je posao.Koliko sam pretnji dobio a bogami i lista da ne cackam mecku....Nema foruma na ovu temu da ga ne prate.I svaki ima po nekoliko nickova,i nisu samo gazde kolko je poslusnika.....Nego konane ti si mi delovao promucurnije.
 
Член од
1 мај 2017
Мислења
75
Поени од реакции
12
medewo.ddns.net:19876/c/
fanta22.ddns.net:19876/c/
bestlux.ddns.net:19876/c/
[➖] : [80, 8080, 8805, 22]
[➖] : nginx
[➖] : Hetzner Online GmbH
[➖] : [slovarica.ddns.net, nemanista.ddns.net, prezivetibeograd.ddns.net, saporapotapas.loginto.me, tsolutions.ddns.net, hz13.host-m.co.za, static.19.13.130.94.clients.your-server.de, slipstream.webhop.me, truckstop.sytes.net, sucettes.ddns.net, nosikiriki.ddns.net, magportal.ddns.net, speedtv.ddns.net, 94.130.13.19, fanta22.ddns.net, do-not-reply.cloudns.nz, medewo.ddns.net, bestlux.ddns.net]
do-not-reply.cloudns.nz:19876/c/
speedtv.ddns.net:19876/c/
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Ne samo ovaj,pa to im je posao.Koliko sam pretnji dobio a bogami i lista da ne cackam mecku....Nema foruma na ovu temu da ga ne prate.I svaki ima po nekoliko nickova,i nisu samo gazde kolko je poslusnika.....Nego konane ti si mi delovao promucurnije.
Ne verujem u to, to ste izmisli vi "veliki poznavaoci" iptv svetske zavere, vi što čuvate tajne "iptv Sfinge".
Ako i prate forume, gledaju kako da se izreklamiraju i da uvale kome pretplatu.
Inače ko ih potkrada i kako to radi lako mogu da vide u logovima svojih admin panela, a ne da ovde špijuniraju.
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Ne verujem u to, to ste izmisli vi "veliki poznavaoci" iptv svetske zavere, vi što čuvate tajne "iptv Sfinge".
Ako i prate forume, gledaju kako da se izreklamiraju i da uvale kome pretplatu.
Inače ko ih potkrada i kako to radi lako mogu da vide u logovima svojih admin panela, a ne da ovde špijuniraju.
Ajde prvo odgovor,da je lako videti mi nikad nista ne bi gledali.
A za etiketiranje......nisam te nikad vredjao i ponizavao tako da to govori o tebi.
Odlika ne pismenih ljudi je takav vid komunikacije.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
Ne verujem u to, to ste izmisli vi "veliki poznavaoci" iptv svetske zavere, vi što čuvate tajne "iptv Sfinge".
Ako i prate forume, gledaju kako da se izreklamiraju i da uvale kome pretplatu.
Inače ko ih potkrada i kako to radi lako mogu da vide u logovima svojih admin panela, a ne da ovde špijuniraju.
Jesi ti lud jbt.. Pa nisi tu od jućer pa i sam se ćujem sa vlasnikom bitke, zdrave, moje tvoje... Svi su članovi ovog foruma.
Nemoj mi reć da nisi to skužio..
Автоматски споено мислење:

Naravno da prate, pa i ja bi..
 
Член од
21 февруари 2019
Мислења
23
Поени од реакции
3
Здравејте има ли нјакој работешти мак адреси за ето този портал? Ако може на персонално с'обштение . Благодарја предварително!
А може и друг портал с'с филми на които могат да се избират субтитрите.
 
Последно уредено:
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Jesi ti lud jbt.. Pa nisi tu od jućer pa i sam se ćujem sa vlasnikom bitke, zdrave, moje tvoje... Svi su članovi ovog foruma.
Nemoj mi reć da nisi to skužio..
Автоматски споено мислење:

Naravno da prate, pa i ja bi..
Duh4 ma ponekad ne vredi,ko da smo mi tresli slamu ovolike godine a ne izucavali ovo.Znam da su ovde i znam da me vide kad koristim panel ali me ne diraju.Koliko postujem ja njih toliko valjda i oni mene,nemam drugo objasnjenje.
Isto vazi recimo i na ovom i drugim forumima,kakav si toliko te i uvazavaju i postuju.
Shvatice i on jednom da nisu svi zavidni i zli,da nas ima i OK i da ima ko to ceni i da je to nama dovoljno.
Posle 30 godina nemati razloga za saginjati glavu i kriti se meni mnogo znaci a verujem i Burmanu i Soti i .....itd.
Njih smem navesti verujuci da se nece naljutiti sto stavljam sebe u ravan sa njima,ako ni po cemu ono po stazu.
;);)
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Jesi ti lud jbt.. Pa nisi tu od jućer pa i sam se ćujem sa vlasnikom bitke, zdrave, moje tvoje... Svi su članovi ovog foruma.
Nemoj mi reć da nisi to skužio..
Автоматски споено мислење:

Naravno da prate, pa i ja bi..
Zato ja vise po forumima nis ne dijelim a sve ide nikakve informacije ni aaaaaa......
Nek se pate vlasnici i reseleri hahaaaa
Baj,baj........Trazim jednog neke podatke,a dao mu na taci i ovaj se izvlaci a lepotani ni stricu vise a kamoli ikome po forumima i poznatim i nepoznatim kraj prici sa moje strane
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Zato ja vise po forumima nis ne dijelim a sve ide nikakve informacije ni aaaaaa......
Nek se pate vlasnici i reseleri hahaaaa
Baj,baj........Trazim jednog neke podatke,a dao mu na taci i ovaj se izvlaci a lepotani ni stricu vise a kamoli ikome po forumima i poznatim i nepoznatim kraj prici sa moje strane
Pozdrav panel sta se radi.Pa mi smo valjda poznati. ;) ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom