Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
20 ноември 2017
Мислења
28
Поени од реакции
5
Moze li neko sa strucnije strane da objasni razliku izmedju STBEMU OTT Navigatora, SF VIP playera i njima slicnima... Sta me zanima...Za sto neke aplikaciju otvraaju stimove a neke NE. Zasto pitam. Kod matoraca je instalirana STBEMU i navikli su se na nju. Prosto malo se teze navikavaju na druge. E sad, u poslednje vreme su im poispadale liste (stb blocked), dok na ott navigatoru i sfvip playeru rade. Jel ima neka caka ili je to do same aplikacije?

Ako ne moze javno moze i na pm
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.841
Поени од реакции
3.093
Moze li neko sa strucnije strane da objasni razliku izmedju STBEMU OTT Navigatora, SF VIP playera i njima slicnima... Sta me zanima...Za sto neke aplikaciju otvraaju stimove a neke NE. Zasto pitam. Kod matoraca je instalirana STBEMU i navikli su se na nju. Prosto malo se teze navikavaju na druge. E sad, u poslednje vreme su im poispadale liste (stb blocked), dok na ott navigatoru i sfvip playeru rade. Jel ima neka caka ili je to do same aplikacije?

Ako ne moze javno moze i na pm
Vidiš svaka drugaćije radi, primjer stbemu ima svoj user agent kojeg vlasnik liste zablokira a drugi plejer ima drugi user-agent i onda on radi... Onda netko kao ti napiše da radi na određenom plejeru, vlasnik liste proćita i zablokira i njega... Eto tako to ide.
 
Член од
20 ноември 2017
Мислења
28
Поени од реакции
5
Vidiš svaka drugaćije radi, primjer stbemu ima svoj user agent kojeg vlasnik liste zablokira a drugi plejer ima drugi user-agent i onda on radi... Onda netko kao ti napiše da radi na određenom plejeru, vlasnik liste proćita i zablokira i njega... Eto tako to ide.
Dakle, ima li osim user-agenta još neke razlike?
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.841
Поени од реакции
3.093
Nemislim na user agent od pleyera nego predstavljanje cijele app.. Ima i drge razlike
Автоматски споено мислење:

Postoji pleyer i postoji skener pleyer... Naućite razliku pa niste neki ovdje u školi, ni meni nije nitko crtao
 
Последно уредено:
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Moze li neko sa strucnije strane da objasni razliku izmedju STBEMU OTT Navigatora, SF VIP playera i njima slicnima... Sta me zanima...Za sto neke aplikaciju otvraaju stimove a neke NE. Zasto pitam. Kod matoraca je instalirana STBEMU i navikli su se na nju. Prosto malo se teze navikavaju na druge. E sad, u poslednje vreme su im poispadale liste (stb blocked), dok na ott navigatoru i sfvip playeru rade. Jel ima neka caka ili je to do same aplikacije?

Ako ne moze javno moze i na pm
Ako radi na sfvip plejeru nek gledaju na njemu,nije uopste komplikovan za stare ljude.Navici ce se vec ako im je stalo,a starima i treba malo motiva.
E sad...sto se tice strucnije za razliku ne znamo ko si,5 godina si tu a ne ucestvujes.Suludo bi bilo da ti pomognemo da nas blokiras....ako si vlasnik.Nemoj se ljutiti ako gresim,nego nas razuveri vremenom.Suvise smo nasedali pa smo malo ne poverljivi.Ovo je opomena i za druge,pas koji puno laje slabo nesto ulovi.
Duh shvata poentu zato su mu i odgovori takvi. ;)
 
Член од
20 ноември 2017
Мислења
28
Поени од реакции
5
Ovo je opomena i za druge,pas koji puno laje slabo nesto ulovi.
Možeš li da mi pojasnis na koga si mislio...nadam se da nisi na mene...

E sad to što ne usetvujem ne znaci da ne čitam. Ovaj forum je u poslednje vreme postao normalan, dok je pre nekog vremena bio mesto za vređanje i siljenje qrca i prebrojavanje krvnih zrnaca u čemu nisam hteo da ucestvujem.

Konkretno, zanima me stbemu...niti jedna druga aplikacija. Ako moze pomoć super, ako ne jbg.
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Možeš li da mi pojasnis na koga si mislio...nadam se da nisi na mene...

E sad to što ne usetvujem ne znaci da ne čitam. Ovaj forum je u poslednje vreme postao normalan, dok je pre nekog vremena bio mesto za vređanje i siljenje qrca i prebrojavanje krvnih zrnaca u čemu nisam hteo da ucestvujem.

Konkretno, zanima me stbemu...niti jedna druga aplikacija. Ako moze pomoć super, ako ne jbg.
Nisi pazljivo procitao,to je uopsteno.Mogao sam napisati i u kradju se ne ide u cizmama punim vode puno buckaju.
Sto se tice foruma uvek je bio normalan,staff uvek reaguje na vreme.Ne secam se tog vremena kako navodis za vredjanje i siljenje q...a.
A i naj lakse je naci izgovor,treba pomoci da se prevazidju teskoce.
 
Последно уредено:

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.486
Поени од реакции
16.125
Дали некој има м3у листа со Аренаспорт? Фала однапред.
 
Член од
12 октомври 2016
Мислења
116
Поени од реакции
179
Sve mi stalo, gledam sad YouTube...
Автоматски споено мислење:

Ljudi imam jedan box tx3 mini ima 2gb rama... Sve super radi, služi me isključivo za iptv.. Desava se ponekad a ponekad i ćešće da jednostavno za blokira... Gledam kanal i on smrzne, nemože se ništa i onda ga moram čupat iz struje i ponovno palit... Jel zna netko u ćemu je problem
moraš staviti ventilator ,pregrijava se
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
moraš staviti ventilator ,pregrijava se
to može biti razlog ali ređe, ali ako se ne pregreva onda je android OS problem i treba ga preinstalirati, tj. BOX vratiti na fabrička podešavanja, kod mene su problem bili neki suvišni procesi koje su neke internet aplikacije aktivirale, gušile su procesor i punile memoriju
 
Член од
6 септември 2019
Мислења
119
Поени од реакции
49
pozdrav svima i dobar dan dali ima neko dami posalje DUPLEXPLAY instalaciju za windows 10 meni je bio uplacen za ceo godinu ali sam ga formatirao pc i sad ne mogu da instaliram i nadzem ako neko ima install ili da pomoze bicu zahvalan svima .. hvala unapred ali da nije APK
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.841
Поени од реакции
3.093
to može biti razlog ali ređe, ali ako se ne pregreva onda je android OS problem i treba ga preinstalirati, tj. BOX vratiti na fabrička podešavanja, kod mene su problem bili neki suvišni procesi koje su neke internet aplikacije aktivirale, gušile su procesor i punile memoriju
Vraćao sam ga na tvornićko.. Razmišljam da stavim neki modificirani rom
Автоматски споено мислење:

Da napomenem, kod mene box radi 15 sati dnevno jer zemaljsku, satelitsku niti ništa drugo negledam osim iptv
Автоматски споено мислење:

I samo za iptv i povremeno YouTube mi služi za nista drugo
 

Kajgana Shop

На врв Bottom