Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Sve mi stalo, gledam sad YouTube...
Автоматски споено мислење:

Ljudi imam jedan box tx3 mini ima 2gb rama... Sve super radi, služi me isključivo za iptv.. Desava se ponekad a ponekad i ćešće da jednostavno za blokira... Gledam kanal i on smrzne, nemože se ništa i onda ga moram čupat iz struje i ponovno palit... Jel zna netko u ćemu je problem
 
Член од
1 ноември 2018
Мислења
95
Поени од реакции
200
Sve mi stalo, gledam sad YouTube...
Автоматски споено мислење:

Ljudi imam jedan box tx3 mini ima 2gb rama... Sve super radi, služi me isključivo za iptv.. Desava se ponekad a ponekad i ćešće da jednostavno za blokira... Gledam kanal i on smrzne, nemože se ništa i onda ga moram čupat iz struje i ponovno palit... Jel zna netko u ćemu je problem
To se i meni desavalo usled pregrejavanja uredjaja i zato je zablokirao.
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Sve mi stalo, gledam sad YouTube...
Автоматски споено мислење:

Ljudi imam jedan box tx3 mini ima 2gb rama... Sve super radi, služi me isključivo za iptv.. Desava se ponekad a ponekad i ćešće da jednostavno za blokira... Gledam kanal i on smrzne, nemože se ništa i onda ga moram čupat iz struje i ponovno palit... Jel zna netko u ćemu je problem
Problem pregrejavanja imaju mnogi ti mini uređaji jer im je hlađenje bez kulera, e sad iskreno možda, ali kažem možda se može rešiti sa nekim custom rom-om jer ne opterećuje toliko sam urežaj, iz iskustva znam da moj kada sam ubacivao te custom rom-ove nekako je lakše radio ja imam x96 mini
i u početku se baš grejao i dešavalo mu se to da zamrzne, ali sam mu menjao sistem sto puta da otkrijem da ga ne opterete te sve aplikacije u samom paketu u kojem je došao i iskreno mislim da je to boljka ili da napraviš neki stalak sa kulerom od kompa i stavi ga na njega a kuler nek bude onaj što radi na 5v i uključiš ga u sam uređaj i to je eto jedna od opcija.





Nevezano za tebe, ali da li neko zna da li negde ima film HOTEL BEOGRAD a da nije sinhronizovan na ruski?
 
Последно уредено:
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Sve mi stalo, gledam sad YouTube...
Автоматски споено мислење:

Ljudi imam jedan box tx3 mini ima 2gb rama... Sve super radi, služi me isključivo za iptv.. Desava se ponekad a ponekad i ćešće da jednostavno za blokira... Gledam kanal i on smrzne, nemože se ništa i onda ga moram čupat iz struje i ponovno palit... Jel zna netko u ćemu je problem
Znači da su ga aplikacije i liste pregazile.Liste sve veće aplikacije takođe,usporava ubija box,takođe nemaju nikakvu nadogradnju ili ti update.Amazon Fire TV posebno novije generacije ti je rješenje.U Oktombar ispada prava zver među stikovima Amazon Fire TV Max.Najbitnije je to što imaš i nadogradnju odnosno update.
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Sve mi stalo, gledam sad YouTube...
Автоматски споено мислење:

Ljudi imam jedan box tx3 mini ima 2gb rama... Sve super radi, služi me isključivo za iptv.. Desava se ponekad a ponekad i ćešće da jednostavno za blokira... Gledam kanal i on smrzne, nemože se ništa i onda ga moram čupat iz struje i ponovno palit... Jel zna netko u ćemu je problem
Probaj kako savetuju sa kulerom,ali mislim da je malo memorije.Licno koristim box ali ne mini i ne gasim ga mesecima posto sam vezan za krevet,super radi reset samo kad nestane struje.Bez njega bih se osugao kakav je tv program.Nemoj me pitati koji model neka srednja klasa,kupljen preko kupujem prodajem.
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Sve mi stalo, gledam sad YouTube...
Автоматски споено мислење:

Ljudi imam jedan box tx3 mini ima 2gb rama... Sve super radi, služi me isključivo za iptv.. Desava se ponekad a ponekad i ćešće da jednostavno za blokira... Gledam kanal i on smrzne, nemože se ništa i onda ga moram čupat iz struje i ponovno palit... Jel zna netko u ćemu je problem

Ovo ti je njegov poslednji oficijelni apdejt https://androidpctv.com/firmware-android-9-tanix-tx3-mini/
a ovo je stranica sa custom rom https://forum.xda-developers.com/search/26244909/?q=tx3+mini&o=relevance
pa eto ako budeš se hteo zezati s tim, jer svi znamo da nam i telefone ubijaju one bloatware aplikacije tako da rešenje uvek se nađe...
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Znači da su ga aplikacije i liste pregazile.Liste sve veće aplikacije takođe,usporava ubija box,takođe nemaju nikakvu nadogradnju ili ti update.Amazon Fire TV posebno novije generacije ti je rješenje.U Oktombar ispada prava zver među stikovima Amazon Fire TV Max.Najbitnije je to što imaš i nadogradnju odnosno update.
Razmišljao sam neki stick da uzmem ali koliko znam oni nemaju ulaz za žicu samo wifi
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Čitam malo unazad postove od ljudi pa se pitam, ako će to sve kao stati i neće se moći gledati u stb, zasto onda i dalje imaju mac adrese koje prave za stb uređaje, malo mi je to sve nejasno kako to da ne radi više na stb, i isto tako ne mogu da upratim šta sve treba uneti kako bi proradilo išta, unesem sve ali bukvalno sve do detalja kao da ga kloniram jbt i opet neće da ga otvori, nisam više pametan uopšte...:(
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Čitam malo unazad postove od ljudi pa se pitam, ako će to sve kao stati i neće se moći gledati u stb, zasto onda i dalje imaju mac adrese koje prave za stb uređaje, malo mi je to sve nejasno kako to da ne radi više na stb, i isto tako ne mogu da upratim šta sve treba uneti kako bi proradilo išta, unesem sve ali bukvalno sve do detalja kao da ga kloniram jbt i opet neće da ga otvori, nisam više pametan uopšte...:(
Radi skoro pa sve ali ali.........u stb
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Radi skoro pa sve ali ali.........u stb
Ma radi moš mislit... Da radi kad se u troši pet dana zajebancije za se skuži.. Pitao sam nedavno za jedan naš server imeđu ustalog i jednog tvog iz administracije.. I svi isto prićaju geoblock, moraš naći pravi mac, cak je bilo gasi se server. Nemožeš vjerovati... I dok nisam zagrijao stolicu i našao sam riješenje nije radilo, evoga sad kao lud svugdje radi..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom