Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Ljudi pre neki dan sam pisao da bay iptv je gratis i gledao sam 1 godinu i wise na toj aplikaciji.... Danas mi neradi wise aplikacija bayiptv.. LJUDI MOZDA STE UPARWU NESMESE NISTA JAVNO RECI PA CAK NI SERVERI NI LISTE KANALA TOTALNO NISTA... WOW... TOTALNO ME SJEBO OWO STO SAM MOZDA JA JAWNO REKO DA JE BAY GRATIS... POZDRAV SVIMA... NISTA JAVNO NEMA OD MENE SVE STA ZELITE LISTE SAMO PM I NEMA DA SE NIKO ZAHVALI JAVNO VOZDRA JARO
Nije valjda da si se iznervirao pa vices na nas. ;)
 
Член од
24 ноември 2018
Мислења
361
Поени од реакции
223
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Sto vicem kolega... Nisam ja ninakoga wikao samo sam pisao komentar da neradi bay.. Ako sam wikao na was... IZWINJAWAM SE SVIMA NISAM IMAO NAMERU IZWINI TE
Автоматски споено мислење:



Moi je.. Je vais te envoyer maintenant...
Velika slova znace da vices,to se ne koristi u komunikaciji.
Sem na pocetku recenice i kad hoces da vices. ;) ;)
 
Член од
25 ноември 2018
Мислења
308
Поени од реакции
663
Pozdrav svima. Znam da ovde ima experata boljih od mene. Zadnji put sam pitao za Duplex Iptv i izgleda da od njega nema vise nista. Instalirao sam SS Iptv ( Samsung Tizen model 2015). Aplikacija je dobra samo joj treba puno vremena kad treba da otvori citav link. Kod m3u file ide odmah. Ja sam nekad davno placao Iptv i tip mi je slao link koji sam sam ubacivao u Tv koji je bio prepravit i imao sam kanale sa filmovima koje sam ja htio. Znam da preko notepad mozemo smanjiti m3u file ali ne znam kako onda dobiti m3u link sa smanjenim fileom. Vjerovatno da ima neka mogucnost pa ako neko zna neka mi se javi na P.M. Hvala unaprijed.
 
Член од
12 октомври 2016
Мислења
116
Поени од реакции
179
Pozdrav svima. Znam da ovde ima experata boljih od mene. Zadnji put sam pitao za Duplex Iptv i izgleda da od njega nema vise nista. Instalirao sam SS Iptv ( Samsung Tizen model 2015). Aplikacija je dobra samo joj treba puno vremena kad treba da otvori citav link. Kod m3u file ide odmah. Ja sam nekad davno placao Iptv i tip mi je slao link koji sam sam ubacivao u Tv koji je bio prepravit i imao sam kanale sa filmovima koje sam ja htio. Znam da preko notepad mozemo smanjiti m3u file ali ne znam kako onda dobiti m3u link sa smanjenim fileom. Vjerovatno da ima neka mogucnost pa ako neko zna neka mi se javi na P.M. Hvala unaprijed.
kad takvu smanjenu listu iz notepade spremaš u naziv liste staviš # nazivliste.m3u # naziv liste može biti kako god ti hočeš , samo je bitno da na kraju bude .m3u
 
Член од
7 мај 2017
Мислења
208
Поени од реакции
373
kad takvu smanjenu listu iz notepade spremaš u naziv liste staviš # nazivliste.m3u # naziv liste može biti kako god ti hočeš , samo je bitno da na kraju bude .m3u
Kolega je pitao kako od smanjene liste u obliku m3u file opet dobiti m3u link.
Mislim da može ako je uploada ne neki servis za to, kao što je Pastebin. Uploada, dobije link, i onda to unese gdje mu treba. Samo mislim da na Pastebin mora koristiti raw format.
 
Член од
11 декември 2017
Мислења
18
Поени од реакции
10
Sto vicem kolega... Nisam ja ninakoga wikao samo sam pisao komentar da neradi bay.. Ako sam wikao na was... IZWINJAWAM SE SVIMA NISAM IMAO NAMERU IZWINI TE
Автоматски споено мислење:



Moi je.. Je vais te envoyer maintenant...
Ljudi pre neki dan sam pisao da bay iptv je gratis i gledao sam 1 godinu i wise na toj aplikaciji.... Danas mi neradi wise aplikacija bayiptv.. LJUDI MOZDA STE UPARWU NESMESE NISTA JAVNO RECI PA CAK NI SERVERI NI LISTE KANALA TOTALNO NISTA... WOW... TOTALNO ME SJEBO OWO STO SAM MOZDA JA JAWNO REKO DA JE BAY GRATIS... POZDRAV SVIMA... NISTA JAVNO NEMA OD MENE SVE STA ZELITE LISTE SAMO PM I NEMA DA SE NIKO ZAHVALI JAVNO VOZDRA JARO
proradilo
 
Член од
25 ноември 2018
Мислења
308
Поени од реакции
663
Znam da sa notepad dobijemo smanjeni File i Notepad ga svakako memorise sa m3u nastavkom ali je problem kako opet dobiti m3u sa User name i passs i da radi link. SS Iptv App nije los samo mu trba dugo dok otvori citav link. Ubacio sam ja i m3u file ( smanjeni File ) ali je problem zbog videoteke jer tad nema Uploada za Vod i uvijek ostaju isti filmovi koji su u m3u file.
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
Pozdrav svima. Znam da ovde ima experata boljih od mene. Zadnji put sam pitao za Duplex Iptv i izgleda da od njega nema vise nista. Instalirao sam SS Iptv ( Samsung Tizen model 2015). Aplikacija je dobra samo joj treba puno vremena kad treba da otvori citav link. Kod m3u file ide odmah. Ja sam nekad davno placao Iptv i tip mi je slao link koji sam sam ubacivao u Tv koji je bio prepravit i imao sam kanale sa filmovima koje sam ja htio. Znam da preko notepad mozemo smanjiti m3u file ali ne znam kako onda dobiti m3u link sa smanjenim fileom. Vjerovatno da ima neka mogucnost pa ako neko zna neka mi se javi na P.M. Hvala unaprijed.
Kako ti misliš smanjeni file - smanjen je ako izbaciš pola stvari i ako ne učitava svaki put kad ga pokreneš. I ne vidim razloga da ga svaki put osvežavaš kad pokrećeš. Strpaj u omiljene tv kanale koji su ti zanimljivi a za filmove kad ti treba ti osvježi listu ako misliš da ima nešto novo ubačeno.
 
Член од
25 ноември 2018
Мислења
308
Поени од реакции
663
Znam ja to. Sad gledam Iptv na SS Iptv App. Treba mu malo vise vremena da otvori kompletan link. Preko File ide odmah. Duplex Iptv je izgleda aut. Nije se mogao vise produziti .
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.389
Поени од реакции
2.832
Znam da sa notepad dobijemo smanjeni File i Notepad ga svakako memorise sa m3u nastavkom ali je problem kako opet dobiti m3u sa User name i passs i da radi link. SS Iptv App nije los samo mu trba dugo dok otvori citav link. Ubacio sam ja i m3u file ( smanjeni File ) ali je problem zbog videoteke jer tad nema Uploada za Vod i uvijek ostaju isti filmovi koji su u m3u file.
primer, mrzilo me uopštavati, ali jasno je valjda

Код:
http://in.lionboxiptv.nl:80/get.php?username=2021extree&password=XUNTU364vYVeGdqw&type=m3u&output=ts
  ili

http://in.lionboxiptv.nl:80/get.php?username=2021extree&password=XUNTU364vYVeGdqw&type=m3u

provera .m3u liste

http : // url:port/panel_api.php?username=username&password=password&type=m3u_plus
 

Kajgana Shop

На врв Bottom