Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 март 2018
Мислења
53
Поени од реакции
35
Moram te citirati.
Još nisam doživio ovdje da mi je netko dao, pomogao, objasnio nešto kvalitetno, da negovorim ulaz u panel.. Neki user pass..
Na ovo sam mislio zasluzio,
Ne sumnjam da imas i vise no sto mislim.Jedino oko vise nickova.....al to je moje misljenje,licno izbegavam komunikaciju sa takvim likovima.A mozda i gresim....vreme ce pokazati.A odavno nikom nista ne zameram.
A jel pa šta onda komuniciraš samnom ako je tako.. Imam samo dva nika.. Jedan poznati kojim se služim od poćetka i svugdje i ovaj... Pa i tebi sam slao.. Haha.. Uživaj
 
Член од
18 ноември 2018
Мислења
678
Поени од реакции
529
zdravo pisem pa trazim al nema nafake imal ko da mi da za moje potrebe exyu m3u listu fala
 

antibiotic1

Aquamaniac
Член од
8 септември 2013
Мислења
150
Поени од реакции
70
Здраво, дали може да замолам за една ex-yu mac листа но ако може да трае малку повеќе или да е со повеќе од 1макс конекција би бил многу благодарен и би частел и пивце :) порано наоѓав twobrothers мац адреси но повеќе никако да најдам... Фала и поздрав
 
Последно уредено:
Член од
4 декември 2020
Мислења
4
Поени од реакции
2
Pozdrav, da li ima neko dobar da mi da link za Novu TV srpski kanal da pogledam večeras utakmicu (Katar - Srbija)?

Ukoliko ima, srdačno zahvaljujem!:ајнапиво:
 
Член од
7 мај 2017
Мислења
208
Поени од реакции
373
Pozdrav, da li ima neko dobar da mi da link za Novu TV srpski kanal da pogledam večeras utakmicu (Katar - Srbija)?

Ukoliko ima, srdačno zahvaljujem!:ајнапиво:
Imaš PP.
Автоматски споено мислење:

Здраво, дали може да замолам за една ex-yu mac листа но ако може да трае малку повеќе или да е со повеќе од 1макс конекција би бил многу благодарен и би частел и пивце :) порано наоѓав twobrothers мац адреси но повеќе никако да најдам... Фала и поздрав
Poslao sam ti PP.
 
Последно уредено:
Член од
7 октомври 2020
Мислења
270
Поени од реакции
381
ilija11 hvala,dobio listu ali mi ne otvara programe.
Автоматски споено мислење:

koriste vpn tako da nista od toga.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom