Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 март 2018
Мислења
53
Поени од реакции
35
Ma ovdje svi zajebavaju, muljaju i izmišljaju... Još nisam doživio ovdje da mi je netko dao, pomogao, objasnio nešto kvalitetno, da negovorim ulaz u panel.. Neki user pass.. To kad se desi propast će iptv... Katastrofa.. A da sad napišem da djelim bilo šta evo odmah bi se javilo njih najmanje 20... E pa neide to tako... Par puta sam nešto pitao i nikad više
Автоматски споено мислење:

Evo primjera.. Jednog nama znanog kolegu banirali na jednom forumu. I pita mene admin sta mislim da ga vratimo.. U to vrijeme ja bio moderator tamo.. I ja ono kažem ajmo, čovjek je ok, svakom se može desit, i nagovorimo mi ostale... Poslije nekog vremena taj nik nekako razvalili panel od dva brata... Mislite da mi jr dao ulaz.. Samo se pravio blesav.. Uostal da nelažem poslao mi par listi od njih.. To je samo jedan glupi primjer... Jebeš njega i jebeš dva brata.. Bitan je naćin i stav.. A taj lik vrlo dobro zna da ja nisam od onih sto uništavaju, preseravaju i daju dalje... Tako da... A da ti netko da ulaz negdje ovako sto te zna.. Nema sanse.. Jedino sam dobar tako s jednim likom i bas sve djelimo ali sve sto se tiće iptv..
Naravno imam ja drugi nik po kojem me znaju.. Nisam annonimus
Автоматски споено мислење:

To sto sam napisao ima već godina i više
 
Последно уредено:
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Ma ovdje svi zajebavaju, muljaju i izmišljaju... Još nisam doživio ovdje da mi je netko dao, pomogao, objasnio nešto kvalitetno, da negovorim ulaz u panel.. Neki user pass.. To kad se desi propast će iptv... Katastrofa.. A da sad napišem da djelim bilo šta evo odmah bi se javilo njih najmanje 20... E pa neide to tako... Par puta sam nešto pitao i nikad više
Ne slazem se sa konstatacijom,istina neki muljaju neki zajebavaju i izmisljaju ali neki ne svi.Da bi doziveo to sto prizeljkujes treba to zasluziti.A to nije lako.
I sta je 20.setak za ovakav forum.
 
Член од
19 март 2018
Мислења
53
Поени од реакции
35
Ne slazem se sa konstatacijom,istina neki muljaju neki zajebavaju i izmisljaju ali neki ne svi.Da bi doziveo to sto prizeljkujes treba to zasluziti.A to nije lako.
I sta je 20.setak za ovakav forum.
Pa nave sam ti gore primjer... Kako misliš zaslužio.. Da se nelažemo.. Ja stojim iza svega sto sam rekao i imam ja i sam ulaze i svašta.. Rijeć je o načinu.. Ugurati za nekog a tog zaboli..
Rekao sam ti da imam drugi nik.. Vjerujmi imam ja i više nego misliš...
 
Член од
27 март 2019
Мислења
196
Поени од реакции
275
Pa nave sam ti gore primjer... Kako misliš zaslužio.. Da se nelažemo.. Ja stojim iza svega sto sam rekao i imam ja i sam ulaze i svašta.. Rijeć je o načinu.. Ugurati za nekog a tog zaboli..
Rekao sam ti da imam drugi nik.. Vjerujmi imam ja i više nego misliš...
Ja vas i jednog i drugog podrzavam u izlaganju vasih misljena.Evo predlog za tebe darkob,posalji meni i gasansu po jedan ulaz u panel da i ja vidim kako to izgleda panel,kako su liste ili streamovi poredjani itd.Ja to nikad vide nisam,a dosta o tome citam po forumima ;)
 
Член од
19 март 2018
Мислења
53
Поени од реакции
35
Ja vas i jednog i drugog podrzavam u izlaganju vasih misljena.Evo predlog za tebe darkob,posalji meni i gasansu po jedan ulaz u panel da i ja vidim kako to izgleda panel,kako su liste ili streamovi poredjani itd.Ja to nikad vide nisam,a dosta o tome citam po forumima ;)
Ali ja tebe neznam.. Kako da to dam kad nemam pojma sta ćeš s tim.. Ja taj iptv gledam.. Nije mi za zajebanciju.. Pošaljem, ti ugasiš tj javno staviš ili podjeliš svima i šta onda.. Pošalji ti meni.. Jbg..
Автоматски споено мислење:

Ma nemoramo slati ni jedan ni drugi... Imaš ti mozda i više od mene.. Imam i ja dovoljno... Budi dobro i pozdrav..
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Ali ja tebe neznam.. Kako da to dam kad nemam pojma sta ćeš s tim.. Ja taj iptv gledam.. Nije mi za zajebanciju.. Pošaljem, ti ugasiš tj javno staviš ili podjeliš svima i šta onda.. Pošalji ti meni.. Jbg..
Автоматски споено мислење:

Ma nemoramo slati ni jedan ni drugi... Imaš ti mozda i više od mene.. Imam i ja dovoljno... Budi dobro i pozdrav..
hehe nema sta toliko da se sekiras i bez ovo sto gledas nevredi nista tako da uradi prvi korak.
 
Член од
19 март 2018
Мислења
53
Поени од реакции
35
hehe nema sta toliko da se sekiras i bez ovo sto gledas nevredi nista tako da uradi prvi korak.
E da.. Tebe sam zaboravio... Znaći ti, dsuki i inter kad sam se ućlanio na kajganu ste častili listom..
Автоматски споено мислење:

Ja vas i jednog i drugog podrzavam u izlaganju vasih misljena.Evo predlog za tebe darkob,posalji meni i gasansu po jedan ulaz u panel da i ja vidim kako to izgleda panel,kako su liste ili streamovi poredjani itd.Ja to nikad vide nisam,a dosta o tome citam po forumima ;)
Jesi ti vampir ili sam te zamjenio
 
Член од
16 август 2021
Мислења
1
Поени од реакции
0
moze li neko da mi posalje neku listu sa kanalima da radi bez problema?
bitno je samo da ima Arene Sport. Hvala unapred
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Pa nave sam ti gore primjer... Kako misliš zaslužio.. Da se nelažemo.. Ja stojim iza svega sto sam rekao i imam ja i sam ulaze i svašta.. Rijeć je o načinu.. Ugurati za nekog a tog zaboli..
Rekao sam ti da imam drugi nik.. Vjerujmi imam ja i više nego misliš...
Moram te citirati.
Još nisam doživio ovdje da mi je netko dao, pomogao, objasnio nešto kvalitetno, da negovorim ulaz u panel.. Neki user pass..
Na ovo sam mislio zasluzio,
Ne sumnjam da imas i vise no sto mislim.Jedino oko vise nickova.....al to je moje misljenje,licno izbegavam komunikaciju sa takvim likovima.A mozda i gresim....vreme ce pokazati.A odavno nikom nista ne zameram.
 
Член од
20 септември 2020
Мислења
49
Поени од реакции
123
Ima na svakom forumu dobrih ljudi pa i ovde. Necu bas da ih imenujem ali ima ljudi koji su podelili na stotine listi i uvek pomazu. Niko nije duzan bilo sta kome da pokloni i zato treba svi da imamo malo vise postovanja za te ljude.
Автоматски споено мислење:

Ima na svakom forumu dobrih ljudi pa i ovde. Necu bas da ih imenujem ali ima ljudi koji su podelili na stotine listi i uvek pomazu. Niko nije duzan bilo sta kome da pokloni i zato treba svi da imamo malo vise postovanja za te ljude.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom