Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
15 август 2021
Мислења
6
Поени од реакции
2
Zdravo svima,

Da li neko može da mi predloži nekog koji je najbolji provajder za naše ex-yu kanale? Tražim već više od godinu dana i nikako da nađem nekog stabilnog sa dobrim kvalitetom kanala. Da li ima neko ko je ovde prva ruka, ako to uopšte postoji? Nije mi problem da platim, ali mi treba kvalitet pre svega, a ne 10.000 kanala.
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Zdravo svima,

Da li neko može da mi predloži nekog koji je najbolji provajder za naše ex-yu kanale? Tražim već više od godinu dana i nikako da nađem nekog stabilnog sa dobrim kvalitetom kanala. Da li ima neko ko je ovde prva ruka, ako to uopšte postoji? Nije mi problem da platim, ali mi treba kvalitet pre svega, a ne 10.000 kanala.
Eh, kvalitet, ja kvalitet ne mogu da dobijem ni od direktnog kablovskog operatera, a kamoli od iptv prodavca iz ko zna koje ruke!
Bivši borg.hopto.org je uvek bio stabilan sa odličnim kvalitetom, sada ne znam kako je!
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Zdravo svima,

Da li neko može da mi predloži nekog koji je najbolji provajder za naše ex-yu kanale? Tražim već više od godinu dana i nikako da nađem nekog stabilnog sa dobrim kvalitetom kanala. Da li ima neko ko je ovde prva ruka, ako to uopšte postoji? Nije mi problem da platim, ali mi treba kvalitet pre svega, a ne 10.000 kanala.
Od naših meni najbolji gradina, bitka, zdrava hrana. Za kvalitet strima a ako ti je bitan i epg i urednost.. Onda gradina na prvom mjestu... Mnogi će reći art.. Ali art nema obićan cinestar 2, nema cinestar comedy i fali epg na dosta kanala..
Uzmi test od te 4 liste pa vidi sam..
Автоматски споено мислење:

E da tv vivet jest dobar kvalitet ali ako ti box nije spojen žicom i ako nemaš dobru brzinu neta.. Nemoj uzimati jer će ti štekati.. Ne zbog njih nego zbog tebe..
 
Член од
15 август 2021
Мислења
6
Поени од реакции
2
Od naših meni najbolji gradina, bitka, zdrava hrana. Za kvalitet strima a ako ti je bitan i epg i urednost.. Onda gradina na prvom mjestu... Mnogi će reći art.. Ali art nema obićan cinestar 2, nema cinestar comedy i fali epg na dosta kanala..
Uzmi test od te 4 liste pa vidi sam..
Автоматски споено мислење:

E da tv vivet jest dobar kvalitet ali ako ti box nije spojen žicom i ako nemaš dobru brzinu neta.. Nemoj uzimati jer će ti štekati.. Ne zbog njih nego zbog tebe..
Hvala puno na odgovoru.

A gde mogu da nađem nekog od njih, imaju svoj sajt, ili neki kontakt gde mogu da se čujem sa njima?

I da, značilo bi mi, ako bi moglo sa jednom pretplatom na godinu da se gleda bar na dva tv-a istovremeno. Epg mi nije nešto bitan, više mi je bitniji kvalitet slike. I naravno da je kvalitet kanala stabilan, a ne kao kod većine, kada je neki gledaniji sportski događaj, smanje kvalitet da bude skoro nemoguće gledati.
Автоматски споено мислење:

Eh, kvalitet, ja kvalitet ne mogu da dobijem ni od direktnog kablovskog operatera, a kamoli od iptv prodavca iz ko zna koje ruke!
Bivši borg.hopto.org je uvek bio stabilan sa odličnim kvalitetom, sada ne znam kako je!
A gde mogu da nađem njega?
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
Zdravo svima,

Da li neko može da mi predloži nekog koji je najbolji provajder za naše ex-yu kanale? Tražim već više od godinu dana i nikako da nađem nekog stabilnog sa dobrim kvalitetom kanala. Da li ima neko ko je ovde prva ruka, ako to uopšte postoji? Nije mi problem da platim, ali mi treba kvalitet pre svega, a ne 10.000 kanala.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom